2410
2553
عنوان

واقعا جای مادر و مادرشوهرم عوض شده

1024 بازدید | 42 پست

از غروب که معلوم شد کرونا دارم تا الان مادرشوهرم ۵بار زنگ زده بهم،یعنی تو ۴_۵ساعت ۵بار 

مامانم یه زنگ نمیزنه اصلا،بچه هام غروب یه لحظه رفتن خونش،زنگ نزد بگه کدوم گوری هستی خودت و چه مرگته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁

خوبه که مادر شوهرت هواتو داره

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
2720

علایمتدچی بود

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
2714

من رنگ زدم به مامانم میگه کار داشتیرحالا خودش یه زنگ نمیزنه به من منم که میزنم میگه ها کار داری

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜
قدر مادر‌ شوهرتو بدون

متدرشوهره هی احوال میپرسه مترسه عروسه بمیره اهش دامن گیرش شع..یا خبر میگیره ببینه کی میمیره بره زن واس پسرش بگیره😁😆😅🤣

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2706