2737
2739
عنوان

مادر خودشیفته لطفا بیاین

590 بازدید | 11 پست

سلام دوستان یک اختلال داریم به نام اختلال خودشیفتگی یعنی چی حالا؟ببیند اختلال خودشیفتگی خفیف معمولا  ناشناخته میمونه  و فرزندان این مادران افسرده و درمانده می شون. مادرها  موجودی تصور می شود که بدون قید و شرط و با مهر فراوان، فرزندش را دوست داره و تمام توانش را برای سعادت فرزند صرف می کنه.

اما مادرانی که  مبتلا به اختلالات روانی باشد، شرایط به این منوال نیستش فرزندی که مادر یا پدر خودشیفته داشته باشه همیشه در عذاب و رنجش هستش  اما کسی او را به درستی نمی فهمه و درک نمیکنه. وجود نشانه هایی که الان خدمتتون عرض میکنم در مادر (یا پدر)، احتمالا علامت ابتلای او به خودشیفتگی اختلالی یا صفتی هستش

مورد اول  مادر خودشیفته فقط وقتی با فرزندش رفتار خوبی دارن که فرزندشون مطابق میل خودش رفتار کنه محبت مادر خودشیفته به رفتار و عمل  فرزندش بستگی دارد

مورد دوم  رابطه مادر خودشیفته با فرزندش مبهم هستش  یعنی به جای آن که مانند افراد بالغ رفتار کند و مراقب فرزندش باشه گاهی رفتارهای بچگانه ای داره و دخترش برای او نقش مادر را ایفا می کند این مادران برای ادامه زندگی به فرزندان خود وابسته هستند

مورد سوم مادر خودشیفته از فرزندش سوءاستفاده عاطفی می کنند مادرایی که خودشیفته هستند  با انتقاد، نفرین و جلب ترحم فرزندانشان رو مجبور به اطاعت از خودشون می کنند

مورد چهارم مادر خودشیفته فقط تعریف و تمجید را می پذیرد و پاسخ هر انتقادی را کوبنده می دهد. ممکن هستش  برای یک انتقاد ساده کینه به دل بگیرد

مورد پنجم مادر خودشیفته به فرزند خودش به دوستانش و روابط عاشقانه اش و موفقیت هاش حسادت می کنه فرزندان چنین مادری به جای دریافت محبت از مادرشون بدجنسی و حسادت می گیرند

شما همچین موقعیتی داشتین؟

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله مادرم بوده خودمم نصفشو هستم

براتون از نظر روانی مشکلی ام پیش اومده؟

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2728
بله،ننه من اینجوریه،البته به جز این بیماریه های دیگه روانی هم داره

واقعا خیلی بده

شما الان مشکلی ندارین؟

تا دلت بخواد داغونم 

متاسفم عزیزم

پیش روانپزشک چرا نمیرین؟

2738

مادر من درست دارای این اختلال و شاید اختلالات دیگه همراهش هست . و خوب راستش ... من کاملا میفهمم افرادی که مثل من پرورش پیداکردن دست این نوع مادرا چقدر زندگی سختی داشتن چقدر توهین،تحقیر،کنترل،دعوا و جدال، شرمندگی ... این مادرا توانایی این رو دارن که هرجایی هر لحظه کاری کنن تا ریشه ی فرزندشون بسوزه ، استرس و دلشوره و ناامنی رو عمق میدن توی فرزند چون خودشون به شدت سربه هوا هستن و در نهایت دوره جوانی فرزند میشه مادر اونها ، من خیلی تلاش کردم برای جبران آسیب هایی که مادرم به من زد و حتی ازش فاصله گرفتم از نظر مکانی زندگی برای تحصیل ،ولی وقتی هنوزم نزدیکم میشه ، حالت بد بهم بر میگرده ، تمام افسردگی و سرشکستگی و تمام مشکلاتی که مسبب مادرم بوده بهم دوباره حمله میکنن ... و ای کاش من هم می‌فهمیدم مادر واقعی یعنی چی ... نمیدونم شاید این زندگی کارهایی و درسی برای داشتن این نوع پرورش دهنده برام داشته ... هر چیز که هست برای دوستان هم دردم آرزوی رهایی و صبر و شادی دارم 

براتون از نظر روانی مشکلی ام پیش اومده؟

دقیقاااااااا‌مادر من 

ک.ص مادرشون

لبخند بزن و زندگی کن...لذت ببر از خوشی های ساده ...برقص و آوازبخوان...که این زندگی جز به شادی وآرامش ب چیزی نمی ارزد...