2733
2739
نه ،مکه مادر سه تا بچه چیه ! استاتر منم سه تا بچه دارم خیلی خسته شدم کلافم بریدم ،۸ ،۴,۱ سال   ...

خداحفظشون کنه،خیلی سخته،منم بعضی روزا میبرم دیگه،برا من ۷ و ۳ و ۶ ماهه هستن

عزیزم شما با تعداد بچه هات تعریف نمیشی خواست خودت مهمه ب نظر من خیلی هم خوشگله ساعتتم کنارش بنداز، چ ...

راست میگی کنار ساعت قشنگ میشه،ممنون،ولی واقعا زیر گرد سه تا بچه گم شدم،حتی نمیدونم ساعتم کجاست😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداحفظشون کنه،خیلی سخته،منم بعضی روزا میبرم دیگه،برا من ۷ و ۳ و ۶ ماهه هستن

ممنون عزیزم خدا بچه های شماروحفظ کنه  ، شوهرم بداخلاقه ،کسی هم کمک ندارم اصلا ، واقعا درمونده شدم ،یه ساله خیلی اذیت می‌کنه 

راست میگی کنار ساعت قشنگ میشه،ممنون،ولی واقعا زیر گرد سه تا بچه گم شدم،حتی نمیدونم ساعتم کجاست😅

خدا حفظ اشون کنه😘😍

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2731
چه ربطی به سه تا بچه داشتن داره عزیز. شما توی هر سن و شرایطی چیزی که خوشحالتون میکنه رو باید انجام ب ...

ممنون،آره سن زیادی هم ندارم ولی از پچ پچای پشت سرم میترسم،لعنتیا آبرو واسه آدم نمیذارن

2738
ممنون عزیزم خدا بچه های شماروحفظ کنه  ، شوهرم بداخلاقه ،کسی هم کمک ندارم اصلا ، واقعا درمونده ش ...

شوهر منم خسته از سر کار میاد و حتی تحمل شنیدن گریه بچه رم نداره و میگه ساکتش کن طرف منم نیار،منم هرکاری دارم ول میکنم بچمو بغل میکنم و از اعماق تهم قربون صدقش میرم اینقدکه حسودی شوهرم گل میکنه،اون موقع بروز نمیده ولی بعدا با حوصله تر برخورد میکنه😌😊

سلام.درخواست دوستی دادم لطفا قبول کن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .