2737
2734

عزیزم شما با تعداد بچه هات تعریف نمیشی خواست خودت مهمه ب نظر من خیلی هم خوشگله ساعتتم کنارش بنداز، چون مادر س تا بچه ای نباید از اصل و خواست خودت دور بشی ک دوستم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون،خودمم هیچی ندارم بندازم،از همین سنگ شروع کنم شاید خدا نظر کرد طلاشم فرستاد

عزیزم بچه هات طلاتن گلم خدا تن سالم بده به خودت و خانوادت 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2740
عزیزم بچه هات طلاتن گلم خدا تن سالم بده به خودت و خانوادت 

آره عزیز،میدونی شوهرم داره و نمیخره برام،منم تا الان اهل بدلیجات نبودم ولی میگم چندتا تیکه ازینا بخرم بندازم سروگوشم شاید خجالت بکشه،طلاهامو بخره😅😭

بابا چون بدلیه میگم،وگرنه منم عاشق تیپ زدنم،ولی میگم ازینا بندازم خواهر شوهرام مسخرم نکنن

ن الان که همه بدلیجات ست میکنن با لباس و مانتو ایناشون بیخی بابا دلت هرچی میخواد همونو بکن