2752
2734
عنوان

تولد دخترخواهرشوهرمه امشب بعد الان زنگ زده 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم احتمالا نخواسته زودتر بگه که کادو و اینا نگیرین...نمیدونم چجوری منظورمو بگم..

دقیقا جاری منم به همین دلیل دیر گفت ولی من پول نقد دادم حتی اگه زودترم میگفت باز پول میدادم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من جشن خیلی دوس دارم برام این حرفا مهم نیست پس میرفتم

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
نرو منم دیشب دعوت بودم تولد خاهرزادم پشیمونم چرا رفتم

تو هم عین من روزای رو میشماری تا ۱۴ روز بگذره؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
ما هم محلشون اینجوریه یهو تصمیم میگیرن یهو تولده یهو به شوهر جان میگن  اگر فاصله را رعایت میکن ...

تولدای شما کیک نمیخورین؟؟؟؟؟

هرچقدرم فاصله رو رعایت کنن اخرش ک باید ماسکو بدن پایین ی چیزی بخورن

کرونا# شوخی بردار نیس

درود بر شما  اینایی که میگن نه نرو نمیرفتم فردا اگر اختلاف یا سوتفاهم پیش بیااد میان کمکت ک ...

مستونه بگه ی کم‌سوزش گلو داشتم‌ترسیدم بیام

هیچ‌اختلافی هم‌پیش نمیاد

تازه میگن خدا بیامرزه پدر جدشو😂

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

به شوهرت بگو مامانم دعوت کرده زودتر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

یه نفر خیییییییلیییی نزدیک واسه عقد بچش😑اینجوری ما رو دعوت کرد منم دقیقه نود رفتم حتی مانتومو درنیاوردم 5 دقیقه نشستم کادو هم ندادم برگشتم 😊

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
2706