2733
2739
عنوان

خسته شدم اززندگی ازازدواجم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 81 پست

ببین هیچ کس کامل نیس. منم شوهرم پائینتر از بقیه  بود از لحاظ  مالی  ولی اخلاقی دیگ عالی مخصوصا سازگاریش  با خانوادم. اگ بخوای فک کنی زندگیت بهم می ریزه. خیلی ها هم هستن همچی  دارن ولی آدم  نیستن. دیگ موارد تک و توک شوهر همه چی  تمام دارن...

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
اره خودموبااین حرفادلداری میدم ولی بازم این فکرامیادتوسرم خیلی مهربونه امابعضی وقتاازکوره درمیرم وحر ...

بازاریابی واس  شرکتا  انجام بده خیلی درآمدش عالیه 

دوستم  انجام میده داره نیرو جمع میکنه از همه شهرها 

ب ازای هر تعداد فروش پورسانت دریافت میکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش باکاردرمنزل مشکلی نداره امامن کاری بلدنیستم درآمدش خوبه اوایل مخالفت میکردم بابچه دارشدن امامیگ ...

فقط برو شکر کن عذاب خیانت و نامردی تو زندگیت نیس .ندیدی نمیدونی چه سخته.

امیدوارم دلتون اسیر هیچ پدرسگی نشه
عزیزم همسر خوب نعمته، دوست داره، بهت احترام میذاره،از نظر دین و ایمان هم که میگی آدم خوبیه، چه چیزی ...

بیشتروقتاسرهرچیزی بهش بی محلی میکنم اوایل که منتظربهانه بودم امابااین وجودبازم نازمومیکشه تواین سه سال

2731

شرایط شما یکم مشابه منه . 

همسرم و خانواده اش از ما ضعیف تر بودن . کمتر تونستن حمایتش کنن . ولی همسرم پسر خوبیه ، کاری و مسئولیت پذیر . منو هم دوست داره ولی اونم زود عصبی میشه . 

من پدرم کمک ون کرد اگر پدر شمام میتونه خوبه که بهتون کمک کنه . 

این خیلی مهمه ک ادم های خوب و ارومی نصیبت شدن . شوهرت خوبه و دوستت داره . و اینکه با تلاشی ک میکنه حتما شرایط تون خیلی بهتر میشه ،

سعی کن کمک فکری بهش بدی . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
دقیقاخانوادش اصلانمتونن کمک کنن بازخانواده من دستشون بازتره گاهی به من کمک میکنن

اینام همینطورن حتی بدتر .خانوادش داشته باشن هم حاضر ب کمک نیستن ..اگه خانواده دختر نبودن تا الان هزار بارجدا شده بودن

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
بازاریابی واس  شرکتا  انجام بده خیلی درآمدش عالیه  دوستم  انجام میده داره نیرو ...

بااین کارامخالفایه مدت دستبنددرست میکردم درامدناچیزی بوداماالان نمتونم دیگه درست کنم بخاطربارداریم

من اون موقع 26سالم بودوخقیقتش چهره همسرم به دلم نمینشست اماعلاقم کم کم بیشترشداماالان که ازاوج احساس ...

هیچوقت زندگی تو خراب نکن به خاطر این چیزا ایشالا خونه هم میخری ماشین هم میخرین همینکه شوهرت دوست داره پشت و پناهت هست برات کافیه دوست داشتی خونه پول ماشین  باغ داشته باشی ولی شوهرت دوست نداشته باشه 

2740
خودش باکاردرمنزل مشکلی نداره امامن کاری بلدنیستم درآمدش خوبه اوایل مخالفت میکردم بابچه دارشدن امامیگ ...

ببین نمیگم انتخابت خیلی خوب بوده چون گزینه های دیگت رو نمیدونم ظاهر و باطنشون چی بوده، ولی الان دیگه انتخابیه که کردی و از همینجا دور بزنی برگردی با بچه یا بدون بچه با فرهنگ حاکم بر ایران در مورد خانم مطلقه، گزینه های قبلی دیگه هیچکدوم برات وجود ندارن.

پس عاقل باش و شوهرت رو که کلی ویژگی مثبت داره دو دستی بچسب و پشت هم باشید تا زندگیتون پیشرفت کنه انشاالله. منم شوهرم از نظر مالی نسبت به خیلی از خواستگارام پایین تر بود ولی اون پولدارا هر کدوم یه داستان داشتن که برام قابل تحمل نبود، دقیقا ۷ تا بچه ان و وضع خانوادگی هم ضعیف اما خودش با اخلاق و با پشتکار. الحمدلله الان بعد هشت سال رسیدیم به همه چیز. اوضاع اقتصادی الانم نبین، در همیشه رو یه پاشنه نمیمونه، من دلم روشنه روحانی بره یه فرجی میشه

ببین من پدرم همه چی داشت، به جز انسانیت، هر خلافی دم دستش پیش اومد کرد، مام ازش جدا شدیم، از رفاه مالی کارمون رسید به جایی که تو مسجد زندگی کردیم حتی یک هفته، دیگه حساب کن، بعد ها با همسرم ازدواج کردم، انسانیت داشت، من حتی نپرسیدم درآمدت چقدره، حالا هم دقیق نمیدونم، اما شکر خدا، زندگی خوبی دارم، من اینو ترجیح میدم به رفاه مالی

مسئله اینجاست که پول رو با تلاش میشه ساخت، اما طینت خراب درست نمیشه، آدم بد دهن درست نمیشه، آدم بی عاطفه درست نمیشه، ما که هر چی تلاش کردیم پدرم درست نشد

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
اینام همینطورن حتی بدتر .خانوادش داشته باشن هم حاضر ب کمک نیستن ..اگه خانواده دختر نبودن تا الان هزا ...

فقط مشکل من باخانوادش اینه که هم زیادن هم زبونشون ترکه بامافرق داره من متوجه نمیشم هنوزم یادنگرفتم اوایل همش سراینکه نمی‌فهمم باهش قهرمیکردم

2706