2737
2734
عنوان

خسته شدم اززندگی ازازدواجم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 81 پست
بیشتروقتاسرهرچیزی بهش بی محلی میکنم اوایل که منتظربهانه بودم امابااین وجودبازم نازمومیکشه تواین سه س ...

قدرشو بدون، به خدا خیلی از دخترا و زنا هستن که آرزو دارن همچین همسری بپا به زندگیشون بذاره. 

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
استارتر یه چیزی رو میخوام خواهرانه بهت بگم ازم دلخور نشو ولی . . . . خوشی زده زیر دلت💔

آره واقعا ولی اصلابرام چیزی کم نمی‌ذاره هرچی میخام شده نداشته باشه هم میگه پول جورمیکنم بعدابخری ولی مشکل من فکروخیالاس که میکنم دوست دارم یه خونه داشته باشیم حداقل راحت باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمام مستاجرهستین ومشکل مالی دارین؟

آره عزیزم مستاجریم، مشکل مالی خب اگه بخوام با خونه پدرم مقایسه کنم بله، درآمد الان همسرم درآمد 15 سال پیش پدرمه، منتها من کلا سبک زندگیم تغییر کرد بعد اون اتفاقات، نگاهم به دنیا عوض شد، آرامش رو در چیز دیگه ای میبینم، در اینکه میدونم همسرم پاکه، هرگز در این 12 سال به من بی احترامی نکرده، تو همه چیز با من مشورت میکنه، و...... ما عین دوتا دوستیم که دارن یه شرکت راه میندازن، مام یه زندگیم راه انداختیم و الان دو تایی داریم تلاش می‌کنیم گسترش‌ بدیم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740
قبل از بارداری به طلاق فکر میکردی و باردار شدی؟عزیزم شما پر از تناقضاتی..و اینکه مقدار زیادی هم دهن ...

اره همش به جدایی فک میکردم مخصوصاوقتایی که بحثمون میشدخداروشکرخواهرم‌توتهران خونه دارن وماشین پرایدامادراکدشوهرش خیلی معمولیه امااونم راضی نیس اززندگیش هیچ وقت نگفته خداروشکرخونه دارم

اره همش به جدایی فک میکردم مخصوصاوقتایی که بحثمون میشدخداروشکرخواهرم‌توتهران خونه دارن وماشین پرایدا ...

وقتی از زندگیت ناراضی بودی چرا باردار شدی؟ببخشید ولی خواهرتم خیلی ناشکره..ازدواج مسیر دو طرفه ست..قرار نبیت با ازدواج تمام کمبودای دوران تجرد تکمیل شه عزیزم یکم رو خودت کار کن

وقتی از زندگیت ناراضی بودی چرا باردار شدی؟ببخشید ولی خواهرتم خیلی ناشکره..ازدواج مسیر دو طرفه ست..قر ...

اره راست میگی تکلیفم باخودم معلوم نیس بابدبیشترشکرگزارباشم واقعادچارافسردگی شدم مشکل من اینه که تو هیچ بازه اززندگیم شادنبودم همیشه دنبال کمبودهامم شوهرمم همیشه اینومیگه دعاکن بتونم آدم بهتری بشم

2706