2733
2739
عنوان

زایمان طبیعی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 41 پست

من ۳۹ هفته و سه روز کیسه ابم ۱۲ شب پاره شد و یک ساعت بعدش دردام شدید شد فقط سریع رفتم حموم و وسایلا برداشتیم رسیدیم بیمارستان ساعت ۲ بود ولی دو سانت بودم ولی تا ۶ صبح ۹ سانت شدم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توخونه دردم گرفت فک کردم بد خوابیدم کمرم تیرمیکشه  تونیم ساعت رسیدم بیمارستان یه راست معاینه ...

وای خداااا😃 ینی میشه منم اینطوری زایمان کنمم

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2728

من 40هفته م تموم شد هیچ دردی هم نداشتم رفتم بیمارستان گفت سه سانت باز شده اگه خونه تون نزدیک برو شب بیا وگرنه بستری ت کنم منم برگشتم خونه جالبه برگشتم خونه یکم دردام شروع شد حالا نمیدونم معاینه کرده بود اون جور شده بودم تا 9شب صبر کردم رفتم بیمارستان ولی دردی به اون صورت نداشتم دیگه کیسه اب ترکوندن و آمپول فشار زدن ساعت 3شب زایمان کردم . ولی میگم کاش نمیرفتم بیمارستان تو خونه درد میکشیدم 

2738
حموم ؟؟ با اون درد چطوری رفتی حموم ؟ من هفته ۱۹م خیلی میترسم

نترس اصلا ،حمومم خیلی سریع بود دو دقیقه ای ، موهامم نشستم فقط یه دوش سریع گرفتم بدنم بو نده ،ولی درد داشتم اتفاقا اب گرم خیلی خوبه واسه درد 

چقد بعده پاره شدن کیسه آب؛ بچه بدنیا میاد

بستگی داره مال من ۷ و نیم ساعت  بعد بدنیا اومد ولی ممکنه بیشترم طول بکشه ،اگه دیدی مثلا رنگ اب کیسه ابت قهوه ای یا سبز هست باید سریع بری بیمارستان

بستگی داره مال من ۷ و نیم ساعت  بعد بدنیا اومد ولی ممکنه بیشترم طول بکشه ،اگه دیدی مثلا رنگ اب ...

خیلی خیلی ممنونم ازراهنمایت ،:چون علایمشوبهم گفتی حتمن یادم میمونه که سرزایمان دعات کنم

از کجا بفهمم باز شده یا نه

معاینه میکنه دکتر 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی