2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی ها بیاین

310 بازدید | 41 پست

سلام 

سوالم اینه 

منتظر موندین دردتون شروع شد بعد رفتین بیمارستان 

چقد تو خونه درد کشیدین 

دکتر خودتون اومد بالا سرتون روالش چطوریه؟

چقد گوشت تلخ

من منتظرنموندم رفتم بیمارستان گفت 2ونیم سانت بازشده دیگه بستری شدم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۳۴ هفته زایمان کردم یه هفته بود دردهای خیلی خفیف داشتم دیه یه شب دردم کمی بیشتر شد رفتم بیمارستان معاینه بشم اونجا خانومه گفت ۷ سانت بازه ولی دردم خیلی کم بود اصن جیغ و اه ناله نداشتم قابل تحمل بود برام

اصولا تا ی تایمی میمونی تا دردای واقعی شروع بشن بعد میری معاینه میشی ببینن دهانه رحمت باز شده یا نه..بنظرم اگ با آگاهی بری واسه زایمان عین من وحشت نکنی خیلی میتونی کنترلش کنی...من دکترم گفت آستانه دردم بلاس ولی خودم با درد صبرم خیلی کم میشه کلافه میشم دردامو تحمل کردم فقط سرش ک میخواست بیاد بیرون اذیت شدم وگرنه بعدش عالیه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
2706