2737
2734

سه تا زدم امروز س روز از موعد پریودیم میگذره

دیشب زدم اول کمرنگ بعدا ب مرور پر رنگتر شد

سه تا زدم هر روز یکی

دو تای آخر مشکوک شد

ببینید

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به سلامتی 

میشه بش اعتماد کرد 

اخه اول کمرنگ بود وهد ساهت بعد پر رنگ شد

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2728
میشه بش اعتماد کرد  اخه اول کمرنگ بود وهد ساهت بعد پر رنگ شد

چرا که نه ،مبارکه عزیزم ،چقدر خوشحال شدم ، اخه همش تلخی و بدبختی میشنوم ،برای همین دلم شاد شد واقعا

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2738
مبارکه خانم💃💃💃💃💃💃💞💞💞💞💞 به سلامتی ان شاء الله 

وی چه خوب گفتی قربانت عزیزم دعای خیر کن برام

چرا که نه ،مبارکه عزیزم ،چقدر خوشحال شدم ، اخه همش تلخی و بدبختی میشنوم ،برای همین دلم شاد شد واقعا

نمیدونم باورم نمیشه 

دوتا سقط داشتم هر بارم باور نمیکرپم حامله م تا سقط میشدن

ان شاءا... بمونه برام دعام کن

ان شاءا..‌ همیشه هم خوشحال باشید گلم🥰😊🌹😘

نمیدونم باورم نمیشه  دوتا سقط داشتم هر بارم باور نمیکرپم حامله م تا سقط میشدن ان شاءا... بمون ...

ان شالله هر چی خیره ،دعا میکنم به وقت عزیز سال بعد بچت رو داشته باشی و تایپیک بزنی 

ممنونم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
ان شالله هر چی خیره ،دعا میکنم به وقت عزیز سال بعد بچت رو داشته باشی و تایپیک بزنی  ممنونم

آمین 

خداوند متعال خیرتان بدهد.