2410
2553

سه تا زدم امروز س روز از موعد پریودیم میگذره

دیشب زدم اول کمرنگ بعدا ب مرور پر رنگتر شد

سه تا زدم هر روز یکی

دو تای آخر مشکوک شد

ببینید

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی 

میشه بش اعتماد کرد 

اخه اول کمرنگ بود وهد ساهت بعد پر رنگ شد

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2456
میشه بش اعتماد کرد  اخه اول کمرنگ بود وهد ساهت بعد پر رنگ شد

چرا که نه ،مبارکه عزیزم ،چقدر خوشحال شدم ، اخه همش تلخی و بدبختی میشنوم ،برای همین دلم شاد شد واقعا

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2714
مبارکه خانم💃💃💃💃💃💃💞💞💞💞💞 به سلامتی ان شاء الله 

وی چه خوب گفتی قربانت عزیزم دعای خیر کن برام

چرا که نه ،مبارکه عزیزم ،چقدر خوشحال شدم ، اخه همش تلخی و بدبختی میشنوم ،برای همین دلم شاد شد واقعا

نمیدونم باورم نمیشه 

دوتا سقط داشتم هر بارم باور نمیکرپم حامله م تا سقط میشدن

ان شاءا... بمونه برام دعام کن

ان شاءا..‌ همیشه هم خوشحال باشید گلم🥰😊🌹😘

نمیدونم باورم نمیشه  دوتا سقط داشتم هر بارم باور نمیکرپم حامله م تا سقط میشدن ان شاءا... بمون ...

ان شالله هر چی خیره ،دعا میکنم به وقت عزیز سال بعد بچت رو داشته باشی و تایپیک بزنی 

ممنونم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
ان شالله هر چی خیره ،دعا میکنم به وقت عزیز سال بعد بچت رو داشته باشی و تایپیک بزنی  ممنونم

آمین 

خداوند متعال خیرتان بدهد.