2752
2734
ولش کن باوا بعضیا فقط کارشون اینه تاپیکای بقیه رو خراب کنن ارزش ندارن

عه ن بابا 😆خانوم ارزش دار

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولش کن باوا بعضیا فقط کارشون اینه تاپیکای بقیه رو خراب کنن ارزش ندارن

دقیقا اخه مگه شاخش میزنم بدش میاد نیاد منم مرص ندارم بقیه رو سرکاربذارم بخدا 

ب حق این رمصون دروع نمیگم الان ۱۰۰درصد بردم بده دوستانم امتحان کنن بعصیاخودشیرینن

2731
دقیقا اخه مگه شاخش میزنم بدش میاد نیاد منم مرص ندارم بقیه رو سرکاربذارم بخدا  ب حق این رمصون د ...

اون کسی ک بلد باشه میفهمه چخبرع اونیم بلد نیس ب همه میگه کلاه بردار میخای تبلیغ کنی برو اینستا

انسان های زیادی رو بشناس، تعداد کمی رو دوست داشته باش، به هیچ کدوم اعتماد نکن🎈(:
اون کسی ک بلد باشه میفهمه چخبرع اونیم بلد نیس ب همه میگه کلاه بردار میخای تبلیغ کنی برو اینستا

اینستا کسی نمیزنه جز رفیقام ک زدن دخترعموم هم زد ۱۰۰درصد ااسقف۷۰۰تومن برد!!!

گمشو حسود 

حسود شمایی اولا دوما شما گمشو از تو سایتی ک تبلیغ ممنوعه 

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
سایت ارثیه تویه،لطفا ازتاپیکم برو بیرون 

تاپیک شخصی نیس عمومیه .بله همه کاربرا در برابر قوانین سایت مسئولن یه وقت سخت نباشه ها🤭😌

2706