2733
2734

سلام!🙂

جشنواره بهاره  بانی مد

دوستان کاملا معتبره خیالتون راحت!خودمم مشتری بانی مدم

باشمارت وارد لینک بشو بازی کن (ترکاندن بادکنک ها)

کد تخفیف ببرتا ۱۰۰درصد و لباس و لوازم ارایشی و..بخر🤩

حتماامتحان کن پشیمون نمیشی ازدستش نده😉

اینم لینک سایت بانی مد

https://bani.link/bhr/?id=548438

لینک تومرورگرکپی کن بازی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دوس نداری نیا تاپیکم این تامیک واسه کسایی هست ک میخوان خرید رایگان کنن یابرنده بشن ای بابا تعلیقم کن ...

خدا از خودت نگذره .....@نینی_یار

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
خدا از خودت نگذره .....@نینی_یار

ادم بدجنس حسود نون بقیه رو احرمیکنی حییییف اسم پروفایلت فقط شعار انسانیت میدین ازهمه بدترید من ک نمیبخشمت چن بار ب خاطر شماها خودشیرینا تعلیق شدم 

ادم بدجنس حسود نون بقیه رو احرمیکنی حییییف اسم پروفایلت فقط شعار انسانیت میدین ازهمه بدترید من ک نمی ...

ولش کن باوا بعضیا فقط کارشون اینه تاپیکای بقیه رو خراب کنن ارزش ندارن

انسان های زیادی رو بشناس، تعداد کمی رو دوست داشته باش، به هیچ کدوم اعتماد نکن🎈(:
ادم بدجنس حسود نون بقیه رو احرمیکنی حییییف اسم پروفایلت فقط شعار انسانیت میدین ازهمه بدترید من ک نمی ...

من نمیخاستم بزنم میباس کورم بشی بهم توهین نکنی مت فقط گفتم ممنوعه خودت توهین کردی اوکی پس ببندش 

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
2706