2737
2739

جدی و درونگرا و مهربونم

https://www.khabaronline.ir/news/200136/دلیل-مرد-برای-طلاق-همسرش-زنم-آرام-و-ساکت-است-و-بلند-نمی-خندد

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هر درونگرایی چنین سرنوشتی نداره، مردان زیادی هستن که با درونگرایی همسرشون مشکلی ندارن و اون رو به عنوان یه ویژگی مثبت می بینن، نمونه اش همسر من

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

خب اگه با کسی ازدواج کنی که بفهمه تو رو همینجور که  هستی باید بپذیره و از حقتم دفاع کنی چنین اینده ای نخواهی داشت !

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

شوهر منم ساکته ،از زنجان تا تهران میریم ،یه کلمه حرف نمیزنه با من تو ماشین.....

هر از .اهی برای اطمینان از زنده بودنش و خواب نبودنش صداش میکنم 😂😂😂

اون روز میگفت متنفرم از این کارت 🤪

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2738
شوهر منم ساکته ،از زنجان تا تهران میریم ،یه کلمه حرف نمیزنه با من تو ماشین..... هر از .اهی برای اطم ...

😂😂 من دوست دارم باهام حرف بزنن نمک بریزن من فقط بخندم

😂😂 من دوست دارم باهام حرف بزنن نمک بریزن من فقط بخندم

منم همینطور....اما خب همسرم اصلا شوخی و اینا بلد نیست ...خیلی ساکته ...گاهی که از کنار ناشینها تو اتوبان رد میشیم و میبینم شوهره داره با خنده و شوخی با زنش حرف میزنه ،حسودیم میشه...

اما خب  الحمدللا اونقدر اخلاقش حسنهای دیگه داره که این مورد داخلش گمه و به چشمم نمیاد...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
منم همینطور....اما خب همسرم اصلا شوخی و اینا بلد نیست ...خیلی ساکته ...گاهی که از کنار ناشینها تو ات ...

عشقتون پایدار