2733
2739

یه بار رفته بودیم پارک دیدیم  ی خانواده مسافر قرار بود تو پارک بخوابن 

مام دعوتشون کردیم خونمون 

اون موقع ماشین نداشتیم 

اونام کلی دعا کردن که هر چه زودتر ماشین بگیریم

یه سال نشده خریدیم

ن همع گذاشتن تو کاسمون 

البتع من ب کسی خوبی نمیکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اخیییی عزیزم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دستمون نمک نداره

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      

به جاریم خیلی خوبیا کردم اخرش جز بدی ونامردی چیزی ندیدم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738

اره برا ی امتحانی با همکلاسیم شروع کردیم باهم خوندن.. خلاصه اون جزوه نداشت و من ی منبع خوبی برا سوالا پیدا کرده بوده بودم... هرچی خواست بهش دادم... خدا روشکر قبول شدم ب لطف خدا

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

یه امتحان خیییییلی مهم داشتم دیرم شده بود یه پسربچه ی حدود ۵ ساله دیدم گوشه ی خیابون داشت اشغال جمع میکرد از خستگی خوابش برده بود تکیه داده بود ب دیوار پشتش  ۵۰ هزار همرام بود نقد ۳۵ هزارشو گذاشتم تو جیبش بیدار نشد در کمال ناباوری اون امتحانمو عااالی دادم با اینکه خوب نخونده بودم

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
یه امتحان خیییییلی مهم داشتم دیرم شده بود یه پسربچه ی حدود ۵ ساله دیدم گوشه ی خیابون داشت اشغال جمع ...

❤❤❤❤❤❤❤❤

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2706