2737
2734

به یه دختر  که زمان خرید جهاز بود به فرش 6 متری هدیه دادم 

مادرش خیلی برام دعا کرد 

گفت انشالله سفر کربلا بری

منم اصلا تو این فازها نبودم 

8 ماهه بعد هم کربلا رفتم هم مکه هم سوریه 

خودمم باورم نمیشد 🙏

🌹🌹 آقا هستم 🌹🌹برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 🙏🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه همسایه داشتیم خیلی باهاشون صمیمی نبودیم ولی یروز مامانم آش پخته بود همینجوری گفتیم بیایم به همسایه هم بدیم (مناسبت خاصی نبود) دو تا کاسه پر آش دادیم رشته

بعد که همسایه اومد دم در کاسه هارو برگردونه دیدیم هر دو تا کاسه رو پر گردو کرده بعد فهمیدیم شوهرشون باغ گردو داره

حیف شد رفتن خیلی خوب بودن مثلا باهم میرفتیم مسجد یا وقتی ما میخاستیم بریم مسافرت اونا از پرندم نگه داری میکردن

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
اره برا ی امتحانی با همکلاسیم شروع کردیم باهم خوندن.. خلاصه اون جزوه نداشت و من ی منبع خوبی برا سوال ...

منم ی بار امتحان عربی  روز قبل امتحان کتابمو گم کردم 4 درسو نرسیدم بخونم 

به یکی از دوستام گفتم کتابشو بهم قرض بده گفت من هنوز دور سوممو تموم نکردم (خخخ)

خلاصه نداد بهم 

اون یکی دوستم دو درسش مونده بود گفت تو بیا بگیر من فردا صبح تو مدرسه قبل امتحان میخونم 

و همین کارو کردیم ما هر دوتامون 20 شدیم اون دوستم شد 18 

2731
2740
عزیزممممم

میدونی بجون بابام قسم فقط ارزومه یه روز بتونم ب این بچه ها کمک کنم فقط ب این خاطر دارم زندگی میکنم

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
والا به هرکی خوبی کردیم ر...د تو دستمون بجای تشکر.منم دیگه خوبی نمیکنم به کسی،با همه خنثی...هرکی بد ...

خوبی کردن هم بایدحد و حدود داشته باشه و نباید واسه کسی کاریو بکنیم که اون شخص خودش توانایی انجام اونکارو داره 

باید به کسی کمک یا خوبی کنیم که واقعا به کمک احتیاج داشته باشه

وگرنه در حالت عادی احترام بزاریم از سرشونم زیاده

خوبی کردن هم بایدحد و حدود داشته باشه و نباید واسه کسی کاریو بکنیم که اون شخص خودش توانایی انجام اون ...

یه دوستی داشتم از فامیلا بود البته،بخدا انقدر بهش خوبی کردم دعوتش میکردم شام ناهار،بیرون من حساب میکردم،اخرم از بس پرروش کردم ازم سرویس طلامو خواست بندازه برا مهمونی منم گفتم باید از شوهرم بپرسم بعد بهت بدم،سر این حرفم باهام قهر کرد.انقدر پررو.انگار وظیفم بود بدم و ندادم

میدونی بجون بابام قسم فقط ارزومه یه روز بتونم ب این بچه ها کمک کنم فقط ب این خاطر دارم زندگی میکنم

یه سایت هست واسه کمیته امداده اسمش هست امداد اکرام

میتونی به صورت مجازی بچه هارو به سرپرستی بگیری

و هرچقدر که درتوانته پول بریزی واسشون 

(تازه همشهریای خودتم میتونی پیدا کنی)

منم منتظرم از لحاظ مالی مستقل بشم و توش عضو شم

یه سایت هست واسه کمیته امداده اسمش هست امداد اکرام میتونی به صورت مجازی بچه هارو به سرپرستی بگیری ...

تو گوگل بزنم پیداش میکنم؟!

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
https://ekram.emdad.ir/ اینه گلم

مرسی عزیزم خدا خیرت بده 

2706