2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجور جواب نداادی!! بعدم کدوم شهری که اینقدر تعجب میکنن درسته الان اکثرا یکی یا دوتا میارن ولی هستن ک ...

نتونستم چون فکرکردم شاید برای سزارین زیر دستش بیوفتم باهمه مریضا مثله طلبکاراحرف میزد من هیچ وقت  نمی تونم به بزرگتر م چیزی بگم ولی دلم شکست امروز 

آبجی گل منم سومی رو باردارم تو هفده هفتم بیست و چهار سالمه اولی پنج دومی هم دو و نیم سالشه دل که زیا ...

واقعا همینطوره شوهرم تاکسی حرف میزنه میگه من 4تامیخوام دست بردارم نیستم میگه این بهترین حرفه اینطور بهتر میسوزن 

ممنون عزیزم😘

فدات گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2740
من وشوهرم خیلی بچها رودوست داریم وبچه دوستیم برای اینم خیلی فکر کردم از وقتی بچه دومم 4سالش بود فکر ...

اتفاقا بهترین کارو کردی ، من تک فرزندم خیلی هم ناراضیم 

کار خوبی کردی ،به دیگران هم ربطی نداره

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
اتفاقا بهترین کارو کردی ، من تک فرزندم خیلی هم ناراضیم  به دیگران هم ربطی نداره

بنظرمن بچها آبادی خونه هستن  خاله من دوتا بچه داره که بزرگ شدن  سربازی رفتن نمیدونید چقدر احساس تنهایی میکنه وحسرت میخوره که چرا یکی دیگه نیاورده 

الان باردارم هیجده هفته هستم گلم ولی ازصبح همه ذوقم پریده 

اصلااا چرا خیلی عالیه که مطمن باش هم برا خودت هم شوهرت هم بچه ها این بچه عشق و ذوق و شوق میشه مطمنم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706