2737
2734
عنوان

انواع وسواس فکری کدومشو دارین

49 بازدید | 9 پست
  • مایعات بدن (مثل: ادرار و مدفوع)
  • میکروب/ بیماری (مثل: ایدز، سرطان و …)
  • آلاینده های محیطی (مثل: امواج رادیویی)
  • ترس از آسیب زدن به خود و دیگران
  • ترس از به ذهن آمدن تصاویر وحشتناک و خشن به ذهن
  • ترس از توهین کردن و زدن حرف های رکیک در جمع
  • ترس از دزدیدن اشیاء
  • ترس از مسئول بودن برای رخ دادن اتفاقات بد (مثلا نگرانی درباره اینکه مبادا کاری کند که ساختمان آتش بگیرد)
  • ترس از آسیب زدن به کسی به دلیل بی احتیاطی (مثال: مبادا به دلیل آلودگی دست های من دستگیره خانه کثیف شده و باعث شود مادرم بیماری لاعلاج بگیرد)
  • وسواس تقارن (مثلا همه کتاب های داخل قفسه کتاب از نظر اندازه قرینه باشند)
  • ناتوانی در تصمیم گیری برای نگه داشتن اشیاء یا نگه داشتن آنها
  • ترس از گم کردن چیزی
  • افکار یا تصاویر جنسی ممنوع
  • افکار یا تخیلات جنسی درمورد دیگران
  • افکار یا تصاویر جنسی درباره کودکان یا نزدیکان
  • افکار آزار دهنده درمورد رفتار خشونت آمیز جنسی با دیگران
  • نگرانی درمورد زیر سئوال بردن خدا یا توهین به مقدسات
  • نگرانی بیش از حد درمورد درست و غلط بودن امور اخلاقی
  • افکار بدبینانه در مورد خوش شانسی و یا بدشانسی اعداد و یا رنگ های خاص
برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

فوبیای دیگ بخار و پمپ بنزین و شبح اجسام توی تاریکی😐

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسواس ندارم

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
2728

وسواس چک کردن چون میترسم باعث شم کسی طوریش بشه مثلا خونه آتیش بگیره و... وسواس اینکه مبادا کاری کنم تو راهم بیاد، مثلا دو ماهه شوهرم یه خرگوش آورده خونه بابت کار پایان نامه ش لازم داشت، خون ازش گرفت دیگه 0ون دانشگاه تعطیله موندگار شده، دیگه انقدر واسش دلسوزی میکنم که حتی دلم میخواد قلبمم واسش دربیارم، تا شوهرم بهش دست بزنه جیغ میزنم که دست نزن گناه داره بذار راحت باشه و... میگن فلان گاوداري چند تا خرگوش هست ببریم بذاریم اونجا میگم نکنه اونجا نتونه زندگی کنه و آه بکشه، نمیره و... خلاصه مایه ی اعصاب خوردیم شده، وسواس شستن بابت کرونام اضافه شده

فوبیای دیگ بخار و پمپ بنزین و شبح اجسام توی تاریکی😐

ن من اینجوری نیستم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2738
افکار ترسناک مثل جن و عزرائیل هرشب امونمو بریده🤪

ن من اینجوری نیستم

من وسواس یا وسواس عملی یا هرنوع وسواس دیگه ای ندارم فقط وسواس فکری و استفراغ عصبی داشتم با دارو خوب شدم وسواس فکریمم مثل هیچکدومتون نبود و بادارو خوب شدم