2733
2734
عنوان

خانمای دختر دار

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چی میگن بخاطر دختره 

نه گلم اینا تفکرات خرافیه

بعضی از اختلافا شاید درس باشه ولی ویار و تهوع رسما مال مادره. شما از مادرت و عمه ها و خاله هات ب ادث میبری. ربطی ب کوجولوی توی دلت نداره. 

حتی این علاقه ب شیرینی و ترشی. اینا تلقینه. 

من ذاتا شیرین خورم.‌ کلا عاشق شیرینی. سر دخترم هم علاقه م حفظ شد. سر پسرمم همینطور. سر جفتشون دارم شیرینی میخورم😄 هرجقد باور داشته باشی، بیشتر ردت تاثیر میذاره. من خیلی سعی کردم باور داسته باشم تا کمی از شیرین خوریم کم شه و ترشی خور بشم. بلکه ب سمت دیابت نرم😅نشد

حتی ما همیشه میگیم ک شکم برجسته پسره و چاقی کلی دهتر. چون دهتر میره پهلو

خدا شاهده تو همین سایت، یه خانمه اصرار داشت ک در منطقه اونا دختر کلی چاق میکنه و پسر شکم برامده و توپ‌مانند. من هی گفتم برعکسه ها. ایشون گفت ک نه مامان من طبق این‌مسیله تمام پیش بینیاش درست شده

من فهمیدم اینم طبق فرهنگه😄 قدیمیا هرجی دوس دارن، قرار میذارن. اخرشم‌ میگن این یکی استثنا بود

تازه در نت میخوندم ک بعضیا میگن دختر خوشگلی مادر میگیره و مادر زشت میشه ولی بعضیا میگن دهتر مادر خوشگل میکنه. این نشون‌میده ک افراد طبق عرف و فرهنگشون میگن.‌واقعا علمی نیس. وگرنه تفاهم میکردن😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
من سر دخترام تا ۴ماه حالم به شدت بد بود طوریکه آبم بخوردم حالت تهوع میگرفتم  ولی سر پسرم اینجو ...

ببین حالت بدنت اون روزا در این شرایط بوده. خود بدن ما هم همیشه در امادگی نیست. بچه اول و دوم هم فرق داره. سن مادر و امادگیای قبلش از نظر روحی و جسمی، تغذیه ای و.... فرق داره. بازم خیلیا اعتقاد دارن. من اصرار نمیکنم. مسیله اتقد مهمی نیس ک ذهنمون خسته کنیم. حتی هر کی هرجی معتقده، باور داشته باشه، بازم هیچ اتفاق مهمی نمیوفته و خطایی نیس. خدا کنه همه اختلاف نظرا در همین‌چیزا باسه😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
ببین حالت بدنت اون روزا در این شرایط بوده. خود بدن ما هم همیشه در امادگی نیست. بچه اول و دوم هم فرق ...

اره واقعا

ولی من پسرم وسطیه 

یه دختر یه پسر باز دختر

سه تا دارم وقشنگ ویار دخترام دقیقا شبیه بهم بود 

شما درست میگید شاید ساختار بدن من اینجور باشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

من نی‌نیم دخمله،اما حتی یک روزم تهوع نداشتم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

من حالت تهوع شدید در حد مرگ داشتم 

ب نظرم ارثی هستش مثلا من مثل خاله ام بودم کلا بد حامله ام

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
2738