2726

۴ماه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز دارم ولی کمتر شده 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2728

کاهوزیادبخور

زنجبیل 

سیرابی

ایناواسه تهوع بارداری خوبن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
من سر دخترم اصلا نداشتم. سر پسرمم ندارم. اینا ب بدن شماس نه اون طفلای معصوم😄

من سر دخترام تا ۴ماه حالم به شدت بد بود طوریکه آبم بخوردم حالت تهوع میگرفتم 

ولی سر پسرم اینجور نبودم 

درد پهلو ها یا زیر دل که بعضی وقتا مثل درد پریه و کمردرد که از اوایل یازده هفته شروع شده الان یازده هفته و پنج روزم قرص و شیافم استفاده میکنم زیاد اثر نداره این دردا خطرناکه 

من از هفته هفتم بارداری شروع شد تا اخر ماه چهارم ادامه داشت

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2706