2737
2739
میشه بهم بگی زندگیم با شوهرم چی میشه؟ چهارساله در حاله خیانته و جدیدا اعتیاد....قصد دارم جدا بشم

جدا بشی بهتره موقعیت های بهتری در انتظارته تا وقتی با شوهرتی نمیتونی پیشرفت کنی جدا که بشی همسرت پیشرفتت رو که ببینه پشیمون میشه شاید هم بخاطرت ترک کنه و دیگه خیانت نکنه

حالا که رسیدی اینجا و داری امضامو میخونی، یه شاخه صلوات سهمِ خودت. بفرست برا تعجیل ظهورش:)!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا بشی بهتره موقعیت های بهتری در انتظارته تا وقتی با شوهرتی نمیتونی پیشرفت کنی جدا که بشی همسرت پیش ...

چرا جواب سوال اخرم رو نمیگی🤕میتونی اسمش یا اول اسمش یا مشخصات ظاهریش بگی که به حست مطمئن شم

آمین به هر آنچه صلاح قلب قشنگته..💚
چرا جواب سوال اخرم رو نمیگی🤕میتونی اسمش یا اول اسمش یا مشخصات ظاهریش بگی که به حست مطمئن شم

واسه حس ششم از قیافه و شخصیت و اسم استفاده نمیکنن نسبت به مسئله پیش آمده الهام میشه نه قیافه و شخصیت، میتونی مطمئن نباشی و از بقیه بچه ها کمک بگیری مجبورت نکردم، من تا حالا به اسم و شخصیت حس پیدا نکردم ولی به مسئله ی دیگران حسای مثبت و منفیم بیدار میشن، اول اسمش م؟

حالا که رسیدی اینجا و داری امضامو میخونی، یه شاخه صلوات سهمِ خودت. بفرست برا تعجیل ظهورش:)!
2742
واسه حس ششم از قیافه و شخصیت و اسم استفاده نمیکنن نسبت به مسئله پیش آمده الهام میشه نه قیافه و شخصیت ...

اجی منم میگی

میلاد الان رل داره؟به من فکر میکنه؟با میلاد ازدواج میکنم؟

کی ازدواج میکنم؟چطور ادمیه؟