2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من حس دارم

لطفاً به منم بگو .. فراموشش میکنم ؟؟؟؟ حس اون بهم چیه ؟ واقعاً سر در گمم . اگه میتونی بگو

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
میتونم یه چیزی بهت بگم

بگو

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
لطفاً به منم بگو .. فراموشش میکنم ؟؟؟؟ حس اون بهم چیه ؟ واقعاً سر در گمم . اگه میتونی بگو

با سرگرمی کردن خودت بله حسی نداره

حالا که رسیدی اینجا و داری امضامو میخونی، یه شاخه صلوات سهمِ خودت. بفرست برا تعجیل ظهورش:)!
2738
با سرگرمی کردن خودت بله حسی نداره

اره وقتی سر گرمم دیگه بهش فک نمیکنم

خانما میشه یه چیزی بهتون بگم

بگو دیگه

گوجه من دیروز ازت سوال کردم جواب ندادی🙁 نذرم و ادا کنم به عینِ خواسته ام میرسم؟

جوابت رو دادم گلم بهت گفتم چه نذرایی رو بکن که بتونی هر سال انجام بدی و درحد توان و وسعت هستن نه فقط برای برای همه

حالا که رسیدی اینجا و داری امضامو میخونی، یه شاخه صلوات سهمِ خودت. بفرست برا تعجیل ظهورش:)!
2706