2733
2739
عنوان

مهریه

97 بازدید | 8 پست

سلام به نظرتون مهریه واقعا مهمه؟ یعنی واقعا مهریه اس که خوشبختی یا بدبختی ادما رو تضمین میکنه؟ اگه طرف دلش و روحش باهات نباشه فقط بخاطر اینکه مهریه نده باهات بمونه چه قشنگی و جذابیتی داره؟ 

برای خواهر شوهرم دارم میپرسم. منکه مهریه ام 14 سکه و 1 شاخه گل رز بود ولی پدر شوهرم تو محضر گفت من میخوام 110 تا سکه به عروسم هدیه بدم و مهریه ام شد 124 سکه دیروز ب خوواهرشوهرم گفتم اگه پسره عوضی باشه وبعد از ازدواج بفهمی و مهریه ات هم نده خب قطعا ب یه نقطه ای میرسی که میگی مهرم حلال جونم ازاد. اگه هم خوب باشه که تو زندگیت تا ابد خوشبخت میمونی و ب پای هم پیر میشین. 

من هرسال سالگرد ازدواجمون  از شوهرم میپرسم ک از انتخابت پشیمون نیستی چون اگه پشیمونه جاش کنار من نیست قطعا دیگه مهریه اش ب چه درد من میخوره.  و تا الان هم جوابش ب این سوال این بوده که برگردیم عقب هم دوباره انقدر میگردم تا پیدات کنم... 

هدفم از تاپیک اینه ک ب دخترایی که تو شرایط خواهر شوهرمن هم بگم مهریه تضمینی برای خوشبختی نیست. 

خوشحال میشم شما هم نظرتونو برام کامنت کنید... 

بوس به کله هاتون  

من بدم میاد از مهریه زیاد مثلا دوس دارم ۵۰ تا سکه باشه ولی مامانم نمی‌ذاره میگه سیصد 😕

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من بدم میاد از مهریه زیاد مثلا دوس دارم ۵۰ تا سکه باشه ولی مامانم نمی‌ذاره میگه سیصد 😕

کیانا هروقت میبینمت گرسنم میشه

هم پروفایلت هم امضات😑😂

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیانا هروقت میبینمت گرسنم میشه هم پروفایلت هم امضات😑😂

همه تو سایت همین و میگن 😂💕

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

اخه دور از جون ایشالا ک پاتون ب دادگاه باز نشه هیچوقت ولی خود دادگاه فقط 110 تا رو میده.مگه اینکه طرف بمیره و شما مهریه ات رو بذاری اجرا دادگاه هم همه ی اموال طرف رو ب نامت میزنه.

موافقم اسی مهریه ضامن خوشبختی نیست

هرچندتا دوست داریم باید مهرمون کنیم به کسیم ربطی نداره بجز همسر

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
موافقم اسی مهریه ضامن خوشبختی نیست هرچندتا دوست داریم باید مهرمون کنیم به کسیم ربطی نداره بجز همسر

اره واقعا. ولی حق طلاق باید با زن باشه من به خواهر شوهرم گفتم ک حواسش ب شرایط ضمن عقد باشه که حتما حق طلاقو داشته باشه

اخه دور از جون ایشالا ک پاتون ب دادگاه باز نشه هیچوقت ولی خود دادگاه فقط 110 تا رو میده.مگه اینکه طر ...

دقیقاااااا ولی مامانم فک می‌کنه زیر ۲۰۰ تا باشه مهریم بلانسب بقیه ارزشم میاد پایین   

2738

شما داری شخصی به این قضیه نگاه میکنی ولی تو کل جامعه مهریه نباید کم باشه، قوانین کشور ما یه جوریه که اگه طرف آدم منصف نباشه مهریه بالا میتونه یه سری مشکلات رو کم کنه، اکثر خانوما شغل و درآمد ندارن خونواده هم بعد طلاق حمایت نمیکنن اگه مرده مهریه کم رو بده و طلاقش بده میخواد چی کار کنه؟ حضانت بچه رو به مادر نمیدن میتونه با بخشیدن مهریه حضانت رو بگیره. اگه شوهر فوت کنه میتونه اموال شوهر رو نگه داره،

آدمای دور و بر من آدمای خوبین ولی خیلیا مثل من خوش شانس نیستن