2733
2734

از الان سعی کن به گرفتن شیشه شیر و مزه شیر خشک عادتش بدی، شیر خودتم اگر زیاده بدوش فریز کن براش. اوایلش سخته باید تحمل کنی تا هر دو عادت کنید. از پنج ماهگیم کم کم غذای کمکی رو براش شروع کن. اگرم میتونی که شش ماه مرخصی بدون حقوق بگیر تا یه سالگیش باشی پیشش. اگر مادربزرگی هم نیست که نگهش داره از همین الان دنبال پرستار مطمئن باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چون رسمی نیستم ۴ ماهگی مجبور شدم برم‌ شیر خشکی بود. اگه میخوای بذاری پیش مامانت از الان شروع کن مثلا روزی یک ساعت بذار پیشش تا کم کم عادت کنه.

من از همون اول به بچه چهار ماهم میگفتم مامانی داره میره مدرسه زودی میاد بچه هم عادت کرد. ولی الان که کرونا اومد و دو ساله پیش خودمه نمیدونم بعد کرونا چیکارش کنم خیلی وابسته شده

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2731

من از زمان مجردیم این دغدغه رو داشتم تا الان که عقد کردم

غمم گرفته اگر بچه دار بشم چیکار کنم

منم برای کارم خیلی زحمت کشیدم نمیتونم ولش کنم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

اگه شیر خشک رو هم بخوره که خیلی خوبه اگه نه بچه ۶ ماهه کم کم غذا خور میشه و گشنه نمیمونه . هر کی قراره نگهش داره یه ماه جلوتر کم کم یه تایم کوتاه بسپر دستش اول در حضور خودت تا بچه ببینه که تو به اون آدم اطمینان داری بعد کم کم یک ساعت بسپر و برو برگرد . نگران نباش زود عادت میکنه . اگه مثلا مادربزرگ قراره نگهش داره که بچه خیلی هم ذوق میکنه. چون مادر بزرگها از مادر هم مهربون تر هستن

خودت هم فقط هفته اول بهت سخت میگذره بعد آروم میشی البته استرس مادرانه تا آخر عمر با آدم هست چه خونه دار چه شاغل.

یک ساعت هم که پاس شیر داری معمولا یعنی ساعت کار کوتاه تره.

یکی دو روز هم تو هفته که به خاطر کرونا دورکار هست.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

سلام.

منم چون این شرایط رو داشتم خدمتتون میگم که چیکار کردم.

از اواخر چهار ماهگی بچه رو کامل شیر میدادم بعد دو ساعت میفرستادمش خونه ی پرستار با شیشه شیرخشک.تا به اون خانم عادت کنه.روزای اول خودمم میرفتم.

از ۵ماهگی هم شروع کردم به دادن غذای کمکی.

اصلا نگران نباش.

البته اگر بتونی پرستار خونگی بگیری خیلی بهتره که نخای بچه رو بیدار کنی سر صبحی.

2738

ممنون از همتون 

خودم دلم میخواستم یه نفر معتمد می اومد خونه اما کجا پیدا میشه

توکل کردم به خدا از راهکارتون استفاده  مبکنم یعنی فقط دوست دارم سال دیگه این موقع بشه و من خیالم از این دغدغه ها راحت

به طور کلی بچه‌ها فوری عادت می‌کنن و ذهنشون شرطی می‌شه که مادرشون به ساعات خاصی از روز خونه نیست. فقط روزهای اول سخته که عادت کنن

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

چقد شرایطت شبیه منه

منم ۱۵ سال سابقه کار دارم

پسرم ۵ ماهشه 

پسر اولمم ۵ ساله ک گذاشتم پیش مادر و مادرشوهرم ولی خیلی اون زمان اذیت شدم

واسه دومی دارم پرستار میگیرم

خیلی نگرانم ادم خوبی باشه

الانم دارم ازمایشی میارمش یکماه تا هم بچه عادت کنه هم خیالم راحت بشه ازش

میخوام دوربین بذارم خونه 

ازش سفته بگیرم و ب مادرمم کلید بدم گاهی سرزده بیاد 

توکل ب خدا ایشالا خدا کمکمون کنه

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹
چقد شرایطت شبیه منه منم ۱۵ سال سابقه کار دارم پسرم ۵ ماهشه  پسر اولمم ۵ ساله ک گذاشتم پیش ما ...

عزیزم

پرستار از مراکز پرستاری گرفتید؟ قابل اعتماد هست؟ اگه خوبه منم اقدام کنم

انشاالله خدا هرچی خیره پیش بیاره دیبا جانم خدا به همه مامانآ کمک کنه واقعا سخته

عزیزم پرستار از مراکز پرستاری گرفتید؟ قابل اعتماد هست؟ اگه خوبه منم اقدام کنم انشاالله خدا هرچی خی ...

از مراکز و شرکتها بالاس نرخش بین ۳ تا ۳/۵

اگهی کررم ۲تا ۲/۵ بدم تمام ادرساشم میگیرم تحقیق کنم و دوربین بذارم

یکی دوتا رو پسندیدم ازمایشی تا خودم هستم بیان ببینم خدا چی میخواد

دیگه توکل بر خدا

انشالا خدا هم کمکمون کنه

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹