2733
2739

سلام 

دخترم الان سه ماهشه خیلی بهم وابسته است کلا غریبه میبینه گریه میکنه شیر خودم رو میخوره نمیدونم بعد 6 ماه چطور بزارمش برم سر کار

شما مشکل منو نداشتید؟ راهکارتون چیه؟

فقط چون 15 سال سابقه کار دارم نمیتونم نرم سرکار چون 5 سال دیگه به امید خدا بازنشسته میشم حیفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگ شیرت رو میتونی بسته بندی کنی از شب قبل بدوش و بگذار براش 

وگرن کم کم شیرخشک رو شروع کن در کنار شیرت 

بچه رو هم روزی 1 ساعت بسپار ب کسی ک بعدا قراره نگهش داره تا بهم عادت کنن

اخرش ک چی... باید بچت عادت کنه ب نبود شما 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

وا چرا ۹ماه مرخصی نمیدن بچه ۶ماهه هنوز غذای انچنانی هم نمیخوره که عزیزم نمیشه ۳ماه مرخصی بدون حقوق بگیری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

آخی...سخته

عزیزم گفتی یاد مامانم افتادم که تعریف می‌کرد قدیما داداشمو که 40 روزش بوده میبرده مهد و خودش می‌رفته سرکار😔هیشکیم داداشمو نگه نمیداشته 

شمام سعی کن یه پرستار مطمئن و به طبع دلت پیدا کنی واس دخترت

یا ببرش خونه مامانت گلم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706