2733
2734
عنوان

پد بهداشتی ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 71 پست
همسرت و بفرست واسش بگیره  سایز بزرگ بگیر واسش گناه داره اذیت میشع

من بداش همیشه سایز بزرگ میخرم  ولی الان اینم جواب نمیده.لباس زیرش پر خون شده بود.پاهاش هم که تا رون پر خون بود.الان نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی ماها گلوم حر خورد ک برو نوار بهداستی بگیر چرا میای ی کلمخ مینویسی و میری ،احساس میکنم حوصله نداری 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
2731
من بداش همیشه سایز بزرگ میخرم  ولی الان اینم جواب نمیده.لباس زیرش پر خون شده بود.پاهاش هم که تا ...

تازگیا شروع به پریود کرده عزیزم؟؟چن سالشه؟این خونریزیا طبیعی نیستا

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
عزیزم اینجوریم بازم تمیز نمیشه

بخدا همون یبار بود چشم دیگه نمیذارم  

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2740
اسی ماها گلوم حر خورد ک برو نوار بهداستی بگیر چرا میای ی کلمخ مینویسی و میری ،احساس میکنم حوصله ندار ...

نه حوصله دارم خب الان میگم شوهرم خونه نیست رفته شیفت سر کار تا پنج شنبه.

نمیدونم همیشه قبلش لک بینی داشت ولی الان نداره.یدفه دیروز غروب شد.الانم که هیچی ندارم.

آخی چن سالشه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706