2737
2734
ممنونم ازت رفیق... الان حالت خوب شده؟ راستش من بدون پسرم نمیتونم... چندین ساله با روحش زندگی میکردم ...

بله عزیزم برای منم سخت بود و هنوز هم هست و یادش تو قلب من زندست ولی بچم رنگ و بوی زندگیمونو عوض کرده تا بارداریم خیلی زیاد ناراحتی میکردم همیشه میگفتم کاش یه روز دوباره سالم برگرده پیشم اما وقتی باردار شدم دیگه افکار منفی رو دور ریختم به نی نی جدید فکر کردم خداوند هم کمک کرد اینبار دیگه پاداش صبرم رو با سلامت بچم بهم داد اول سلامت جسمت رو با خوردن غذاهای مقوی تامین کن اسید فولیک پنج حتما استفاده کن خدا هیچ صبری رو بدون پاداش نمیداره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه روزش بود... بعد, تولد تنفسش به خاطر مشکل قلبی خوب نبود.. به جراحی نرسید.  نه ماه بارداری هی ...

الهی عزیزم کدوم شهری اگه شیرازی کاری از دستم برمیاد بگو میام کمکت

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
فقط خدا... چون دوست صمیمی من مادرشوهرش پزشک بود از یکسال قبل اقدام به بارداری خودشو و شوهرشو بست به ...

😂😂😂

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به امید روزی که منم تیکر بارداری بزارم😍👶🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... یه صلوات برام میفرسی حاجتروا شم؟!🥺💔🩹 اللهم عجل لولیک الفرج 🥀.. مثل دانه گیاهان باش وقتی روزگار خاکت کرد تو دوباره متولد شو و جوانه بزن🌱🌴زندگی همه یه مشکلی داره ناشکر نباش بانوجان.. ۱۴۰۲.۷.۲۶ بیبی چک و ازمایشم مثبت شد خدایااااا هرچی بگم شکرررررت بازم کمه🥺🫂 دیدین منم تیکر بارداری گذاشتم؟!!😍😍 دعا کنید نی نی م سقط نشه و بسلامتی بیاد بغلم بعد اینهمه انتظار  🫐   بلوبری مامانشه🤤🤤🫐
2728
بله عزیزم برای منم سخت بود و هنوز هم هست و یادش تو قلب من زندست ولی بچم رنگ و بوی زندگیمونو عوض کرده ...

ان شاءالله منم اروم شم... 

اسید فولیک یک میخورم با مولتی ویتامین پریناتال. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ان شاءالله منم اروم شم...  اسید فولیک یک میخورم با مولتی ویتامین پریناتال.

بچه منم مشکل قلبی داشت دکتر گفته بود باید فولیک پنج اسنفاده کنم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
الهی عزیزم کدوم شهری اگه شیرازی کاری از دستم برمیاد بگو میام کمکت

عزیزم... چقدر مهربونی... نه جانم شیراز نیستم. ممنون که بهم توجه داری حالم برات مهمه... فقط التماست میکنم دعا کن بعد این سوگ منتظر بارداری پسرم نمونم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
بچه منم مشکل قلبی داشت دکتر گفته بود باید فولیک پنج اسنفاده کنم

باشه ممنون که گفتی. از فردا روزی پنج تا میخورم تا برم بخرم. خیلی ممنون که گفتی

2738
عزیزم... چقدر مهربونی... نه جانم شیراز نیستم. ممنون که بهم توجه داری حالم برات مهمه... فقط التماست م ...

خواهش میکنم عزیزم جدی گفتم اگه کاری خریدی چیزی داری بگو برات انجام میدم چشم حتما برات دعا میکنم گلم

باشه ممنون که گفتی. از فردا روزی پنج تا میخورم تا برم بخرم. خیلی ممنون که گفتی

خواهش میکنم عزیزم

خواهش میکنم عزیزم جدی گفتم اگه کاری خریدی چیزی داری بگو برات انجام میدم چشم حتما برات دعا میکنم گلم

خدا حافظت بشه. الهی غم نمی بینی. الهی عاقبت بخیر بشی و خانواده ات در سلامتی کامل... 

ممنونم ازت که بی تفاوت نبودی

خدا حافظت بشه. الهی غم نمی بینی. الهی عاقبت بخیر بشی و خانواده ات در سلامتی کامل...  ممنونم از ...

خواهش میکنم عزیزم تعریف از خودم نباشه خیلی مهربونم واقعا ناراحت میشم کسی غصه دار باشه کاش شیراز بودی کمکی چیزی از دستم برمیومد برات انجام میدادم که تنها نباشی

من نمیدونم به خاطر اونا بود یا ربطی نداشت اما من و همسرم پسر دوست داشتیم از چند ماه قبل گرمیجات خیلی ...

سلام عزیزم... 

ببخش دوباره مزاحمت شزم من شوهرم نصف لیوان از همین لیوانای چایخوری هر روز کاسنی میخوره. شما گفتی شوهرت کتسنی زیاد میخورد زیاد یعنی چقدر؟ شوهرم میگه اگه من کم میخورم بیشترش کنم... 

ممنون که وقت میذاری

سلام عزیزم...  ببخش دوباره مزاحمت شزم من شوهرم نصف لیوان از همین لیوانای چایخوری هر روز کاسنی ...

سلام عزیزم . شوهر من هر روز یه لیوان پر رو میخورد ❤❤❤

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706