2733
2739

من نمیدونم رژیم جواب داد یا خاست خدا بود ولی از چندماه قبل اقدام چون دحتر دوس داشتیم من و همسرم سردیجات مصرف میکردیم

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نمیدونم به خاطر اونا بود یا ربطی نداشت اما من و همسرم پسر دوست داشتیم از چند ماه قبل گرمیجات خیلییی خوردیم لبنیات رو کم کردیم روز تخمک گذاری رو پیدا کردم و اون روز اقدام کردیم و شوهرم خیلی کاسنی خورد

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738

تاثیری نداره عزیزم

ولی اگه شیرینی جات بیشتر مصرف کنی احتمالا پسر میشه اگه ترشی بخوری دختر 

اونم احتمالا 

دلیلشم علمیه حال ندارم توضیح بدم به اسیدیته مخاط رحم و.. مربوطه

من نمیدونم به خاطر اونا بود یا ربطی نداشت اما من و همسرم پسر دوست داشتیم از چند ماه قبل گرمیجات خیلی ...

عزیز خود سبزی کاسنی یا عرق کاسنی؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
عزیز خود سبزی کتسنی یا عرق کاسنی؟ 

عرق کاسنی

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
بگوو

البته اول از همه خواست خدا بود

سر پسرم به شوهرم ۳ ماه قبل اقدام‌فولیک اسید دادم خودمم گرمیجات خوردم خرما و موزو عسلو اینا

قبل نزدیکی واژنو با آبو جوش شیرین میشستم‌بعد اقدامم به سمت راست میخوابیدم

سر دخترمم فقط قرص کلسیم مصرف میکردم از شیرو ماستم زیاد استفاده میکردم

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
چجوری تخمک گذاری رو پیداکردی

کیت تخمک گذاری خریدم از وقتی پریودم تموم شد هر روز میزدم ۲ خط پر رنگ شد یعنی اون روزه از حالت ها هم میشه فهمید

2706