2737
2734
میرسین اما اگر طرفتون جا نزنه  چون اولش با مخالفت رو به رو میشید

مخالفت ها چندوقت طول میکشع؟؟

عشقم کی میاد جلو؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مخالفت ها چندوقت طول میکشع؟؟ عشقم کی میاد جلو؟

چندماه

باید از لحاظ روحی آروم و مطمعن بشه 

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
چندماه باید از لحاظ روحی آروم و مطمعن بشه 

مرسی :)

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
عزیزم میشه بگی من کی باردار میشم

انشالله تا آخر سال

ذهنتون رو آروم کنین

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
نمیدونی طبیعی باردار میشم یا با درمان و کاشت ؟واینکه مشکل از کیه

تا مرحله درمان میرید و مشکلتون حل میشه انشالله

از شما

2740
ببخشید کنکور سراسری تعویق میفته؟ امتحانات نهایی تعویق میفته؟

خیر

خیر

عزیزم میگی من کی باردار میشم؟

تا سال آینده انشالله باردار میشین

استرسو از خودتون دور کنین