2737
2739
عزیزم میشه جواب منم بدی اونی که توذهنمه چه حسی بهم دارع؟کی ازدواج میکنم؟چه ماهی ازش خبری میشه؟

حس خوبی داره 

دو سال دیگه حرفای ازدواجتون زده میشه 

سه ماه تابستون 

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من علی باهم ازدواج میکنیم؟

خیر

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
کی بر میگرده؟

شما باید یه راهی بهش نشون بدید 

احساس میکنم غرورش له شده و نمیتونه به راحتی برگرده

2731
شما باید یه راهی بهش نشون بدید  احساس میکنم غرورش له شده و نمیتونه به راحتی برگرده

من دیگه ته تهه تلاشم حرفایی بود که زدم بهش

شما هم حس میکنی که یه نفر داره این وسط سنگ میندازه؟

💖
من دیگه ته تهه تلاشم حرفایی بود که زدم بهش شما هم حس میکنی که یه نفر داره این وسط سنگ میندازه؟

نه من حس میکنم دودله و یا غرورش باعث میشه اینجوری رفتار کنه

عزیزم میتونی بگی دقیقا زمان بارداریم کی هست

اخه گلم منکه نمیتونم دقیق بگم 

2740
بله اما خیلی سخت

عزیزم من متولد چ فصلیم یا خصوصیات ظاهری یا اخلاقی مو بگو لطفا

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
هر دوش😕 یکم از مشخصات ظاهریشو میگی؟

گلم من نمیدونم دختره یا پسر 

چطوری بگم

عزیزم من متولد چ فصلیم یا خصوصیات ظاهری یا اخلاقی مو بگو لطفا

پاییز یا زمستون 

پوست سفید 

چشمای متوسط

دختر متین و کمی اروم اما به نوبه خودت شیطونیاتو ریز ریز انجام میدی

پاییز یا زمستون  پوست سفید  چشمای متوسط دختر متین و کمی اروم اما به نوبه خودت شیطونیاتو ...

خخ درست هرچی حس میکنیو بگو ناراحت نمیشم گل

به عشقم میرسم خوشبخت؟خانوادها مخالفت نمیکنن؟خانواده من بیشتر یا اون؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
خخ درست هرچی حس میکنیو بگو ناراحت نمیشم گل به عشقم میرسم خوشبخت؟خانوادها مخالفت نمیکنن؟خانواده من ب ...

میرسین اما اگر طرفتون جا نزنه 

چون اولش با مخالفت رو به رو میشید