2733
2734
عنوان

فقط فکر کن😭😭😭😭😭

1049 بازدید | 61 پست

فکر کن زود ازدواج کنی ،تو سن کم دو تا دختر داشته باشی ،غریب باشی، با مادر شوهر تو یه خونه باشی ،شوهرت از صبح تا شب سرکار باشه ولی سر ماه پول یه آدامس خریدن واست بچه رو نداشته باشه ،شب که از کار میاد بره با دوستاش تا ساعت ۳ شب،خواهر های شوهرت بیان هی تیکه بندازن بهت و پز خونه زندگیشونو بدن،به شوهرت اعتراض کنی تا حد مرگ بزنتت ،به ننه باباش بگی بگن به ما چه،بفهمی شوهرت یواشکی دارو میخوره ،به بابات بگی بگه طلاق بگیر ولی دلت برا دخترات بسوزه ،تو شش سال زندگی حسرت یه گردش تو دلت بمونه ،تو عروسی لباسای خواهر تو بپوشی خواهرت همش تو جمع مسخرت کنه، پول لباس نداشته باشی و تو جمع بگی دلم نمیاد بخرم،ای خدا😭😭😭😭

♣️♣️♣️

فکر اول رو کردم،۱۷سالگی ازدواج کردم😁⁦✌️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

.....

자신의 영웅이 되십시오.... 𝑷𝒓𝒐𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆𝒍𝒇 𝒕𝒐 𝒚𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆𝒍𝒇 𝒂𝒏𝒅 𝒏𝒐𝒕 𝒕𝒐 𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓𝒔 تامبویم:)     تایمه زایمانه خرگوشمه هرسوالی از خرگوشها داشتین میتونم جواب بدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگردم برات🥺🥺با شوهرت حرف بزن،یا به پدرت بگو

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2742

دارم فکر میکنم با چه امید داری زندگی میکنی،ارزش داره ایا؟

مشاور ریش سفیدی کسی اینا حل میکنه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
فکر اول رو کردم،۱۷سالگی ازدواج کردم😁⁦✌️⁩

منم۱۷سالگی ازدواج کردم😪

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

چرا خواهرت مسخرت ميكنه؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

بمیرم برات🥺🥺🥺

نمیتونی کار پیدا کنی؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2738

اسی منم مثه تو یدونه بچه دارم باخونواده شوهرم زندگی میکنم شش ساله یدونه دختر دارم.خیلی بده اینجوری درکت میکنم! 

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2706