2752
2734
عنوان

فقط فکر کن😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین احسنت به شما  همیشه از دیدن زنای جنگجو لذت می برم می تونم بپرسم شغلتونو

خیلی ممنون

کشاورزی میکنم البته اگر بتونیم امتیاز گلخونه رو بگیریم گلخونه می زنیم بابرادر شوهرم چون اون کشاورزی خونده 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
شوهرم کار آزاد داره همه کار از دستش بر میاد پولاشو هم نمیدونم بگی هم داد هوار میکنه بچم یچیزی بخاد د ...

مقصر خودت بودي چرا دوتا بچه  اوردي الانم اونا دارن عذاب ميكشن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
خیلی ممنون کشاورزی میکنم البته اگر بتونیم امتیاز گلخونه رو بگیریم گلخونه می زنیم بابرادر شوهرم چون ...

چه خوب   

انشالله که موفق بشی 

تلگرام داری؟

لینک یه گروه برات بزارم هر سوالی در مورد گلخونه و کشاورزی داشتی جواب میدن 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
پول  جمع کرده بودم برم دستگاه بزارم بچه دار نشم اونم فهمید ازم گرفت

ای بمیرم برا اون حالت برا اون شرایطتت خیلی سخته بخدا خیلی برات ناراحت شدم توکل کن بخدا و ازش بخا که نجاتت بده فقط خدا میتونه کمکت کنه و بیشتر از همه کسی به دردت میخوره 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔توکل کن بر خودش

چه خوب     انشالله که موفق بشی  تلگرام داری؟ لینک یه گروه برات بزارم هر سوالی در ...

نه ندارم شوهرم بددله خیلی شکاکه واسه ارامش زندگیم نصب نمی کنم

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
تو جیب لباسش پیدا کردم بعد گفت مال من نیست 

عجب  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خوب کاری می کنی عزیزم😘

انشالله زندگیت رو به خوشی و خوبی بره

منم تو سن سیزده سالگی سر یه اشتباه نامزدی کردم و طرف خیلی بد دل و شکاک بود اذیت میکرد منم بعد ۶ ماه با اوردنگی از زندگیم انداختمش بیرون الان که فک‌میکنم خدا کمکم داد داخل اون سن ازدواج نکردم