2737
2734
عنوان

خانما الان میشه برای مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 42 پست
گلم یه موسسه هست انگار سوالارو میده امتحان میگیره مدرک میده چهارونیم پول میگیره معتبره؟؟ 

نبابا نری من ترم اول ۶۰۰ دادم اونم چون غیر انتفاعی بود ترم دو ۴۵۰ الان این ترمو تمومدکنم میرم دولتی کمترم میگیرن جواب امتحانم کمک میکنن خودشون

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی معاون یا کسی تو مدرسه باید باشه موقع امتحانا نمیان موقع ثبت نام بچه اونموقع برو

عزیزم من به کل قاطی کردم همه چی یادم رفته کی موقع ثبت نام میشه؟

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
گلم یه موسسه هست انگار سوالارو میده امتحان میگیره مدرک میده چهارونیم پول میگیره معتبره؟؟ 

نمسدونم والا تحقیق کنین اینجور موسسه ها مشخص نیس چجورن 

مگه سه سال نخونده برادرت ؟ فقط پیش مونده اره ؟ خب اون یه سالو بخونه چرا دیگ هزینه اضافی؟

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
2728
نبابا نری من ترم اول ۶۰۰ دادم اونم چون غیر انتفاعی بود ترم دو ۴۵۰ الان این ترمو تمومدکنم میرم دولتی ...

برای داداشم میپرسم خانومی. الان باید چکار کنه مبخواد بخره پیش دانشگاهیشو 😄

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
اره صب کن موقع امتحان هارو دوترمو پاس کن بعدم ده و یازده

عزیزم من فقط شناسنامه و کارت ملی خودمو ببرم قبول میکنن  ثبت نامم کنن؟یا حتما باید پرونده خودمو ببرم

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
2740
نمسدونم والا تحقیق کنین اینجور موسسه ها مشخص نیس چجورن  مگه سه سال نخونده برادرت ؟ فقط پیش مون ...

اره فقط پیش مونده. شرایط سر کلاس رفتن و کتاب های مدرسه خوندن نداره زن و بچه داره😄

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
اره فقط پیش مونده. شرایط سر کلاس رفتن و کتاب های مدرسه خوندن نداره زن و بچه داره😄

پس مدرسه بزرگسال باید پیدا کنه برادرتون 

بزرگسال هم ک سر کلاس رفتن نداره فقط و فقط میره امتحان میده میاد 

داخلیارو کمک میکنن خودشون نمره بالای ده میدن تو مدرسه بزرگسال 

ولی برا نهاییا چون دست اداره اس درست مدرسه نیس باید خوب بخونه تا ده رو بگیره 

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
پس مدرسه بزرگسال باید پیدا کنه برادرتون  بزرگسال هم ک سر کلاس رفتن نداره فقط و فقط میره امتحان ...

مرسی عزیزم اول الان باید مدرسه بزرگسال پیدا کنه؟؟ 

مرسی عزیزم اول الان باید مدرسه  بزرگسال پیدا کنه؟؟

اره بگرده پرسجو کنه مدرسه بزرگسال فنی پیدا کنه بعد انتخاب واحد بعدم ک امتحان