2737
2734
عنوان

خانما الان میشه برای مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 42 پست
من دهم یازدهم باهم میخونم بعدم دوازده  من از مهر ۹۹ شروع کردم دی امتحان دادم الان باز امتحان می ...

من ۲۰ سالمه ،خیلی دوس دارم که نهم رو تا تابستان تموم کنم تا از اول مهر برم برا دهم

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
بچه هاکسب که فنی خونده پیش داشگاهی نداشته الان باید برا دانشگاه پیش داشته باشه باید چکار کنه

اگه سنت میخوره به مدرسه عادی برو مدرسه فنی ک پیش دانشگاهی داره اونجا ادامه بدهولی ن اگه سنت به بزرگسالان میخوره مدرسه بزرگسالان فنی پیدا کن برا پیش دانشگاهی بخونی باید پرسجو زیاد بکنی تا پیدا شه این مدارس

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه سنت میخوره به مدرسه عادی برو مدرسه فنی ک پیش دانشگاهی داره اونجا ادامه بدهولی ن اگه سنت به بزرگس ...

برادرمه گلم خودم درسمو تموم کردم

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
اره خب ولی بخونی چیزی نیس پا درسو از فروشگا نصب کن خیلی کمک میکنه فیلم اموزشی از گوگل ببین

من قبلا درسم‌خیلی خوب بود اما الان هیچی یادم نیس

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎

جهشی بخونم میتونم سه چهار ماهه نهم رو تموم کنم

من ۲۰ سالمه ،خیلی دوس دارم که نهم رو تا تابستان تموم کنم تا از اول مهر برم برا دهم

اموزش پرورش لازم نیس برو ب نزدیک ترین مدرسع بزرگسالان ب خونتون یا نمیشناسی از  مدرسع راهنمایی ک درسشو میخوندی ادرس بگیر بعدم کارت ملیتو کارنامع اخرتو بردار برو

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
2738
برادرمه گلم خودم درسمو تموم کردم

انشالله موفق باشن 

بگین بهش گ باید بگرده پیدا کنه مدرسه فنی ک پیش دانشگاهی داره 

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
اموزش پرورش لازم نیس برو ب نزدیک ترین مدرسع بزرگسالان ب خونتون یا نمیشناسی از  مدرسع راهنمایی ک ...

عزیزم من روستا زندگی میکنم کل مدارک‌تحصیلی من تو مدرسه روستامونه بعد الان بخاطر کرونا مدرسه رو تعطیل کردن نمیدونم چطوری برم پروندمو بگیرم

انشالله موفق باشن  بگین بهش گ باید بگرده پیدا کنه مدرسه فنی ک پیش دانشگاهی داره

گلم یه موسسه هست انگار سوالارو میده امتحان میگیره مدرک میده چهارونیم پول میگیره معتبره؟؟ 

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
نهم جهشی نیس دهم یازدهم هس

عزیزم ببخش فضولی نشه شما چن سالتونه

عزیزم من روستا زندگی میکنم کل مدارک‌تحصیلی من تو مدرسه روستامونه بعد الان بخاطر کرونا مدرسه رو تعطیل ...

ی معاون یا کسی تو مدرسه باید باشه موقع امتحانا نمیان موقع ثبت نام بچه اونموقع برو

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤