2737
2734
عنوان

اونهایی که حمله کردن به تاپیک پسر شوهرم سحری رو خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 173 پست
نه همینا بعدا پسر بزرگ میکنن میگن دست به سیاه سفید نزنی ها پس زن گرفتی واسه چی هم خدمتکاره هم آشپز ت ...

بعدم تا زنش بگه چرا اینجوری می کنی بگه نه این زن خوبی نیست من حق دارم امیالمو هر کجا باشه جستجو کنم 

همین می شه که فردا مرده هم دست از پا خطا می کنه می گن زنه خوب بهش نرسید

این ماجرا فقط همین برشش تعریف شد و ما از بقیه اش بی خبریم تو مادری؟ واقعا اگر بچه ات غذا رو بخوره ر ...

بخوره نوش جونش 

ولی بقیه رو هم در نظر بگیره

هماهنگ باشه با خانواده

و گرنه کسی بچه رو گشنه نمی گذاره که هر چقدر هم که پر اشتها باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخوره نوش جونش  ولی بقیه رو هم در نظر بگیره هماهنگ باشه با خانواده و گرنه کسی بچه رو گشنه نم ...

به خدا تخم مرغ نیمرو درست کردن مردن نداشت، زرشک پلو به خدا تو دوساعت درست میشه اون همه ناله و فغان نداشت. بچه شوهرم بچه شوهرم دردش چیز دیگه ای بود

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2728
این ماجرا فقط همین برشش تعریف شد و ما از بقیه اش بی خبریم تو مادری؟ واقعا اگر بچه ات غذا رو بخوره ر ...

اگه بچه خودم بود.زود میرفتم قابلمه رو ازدستش می‌گرفتم و بهش میگفتم سحری برادرشه

نه همینا بعدا پسر بزرگ میکنن میگن دست به سیاه سفید نزنی ها پس زن گرفتی واسه چی هم خدمتکاره هم آشپز ت ...

فقط خوردن نیست این مدل تفکر در همه موارد زندگی خودشو نشون می ده همیشه هم زن رو مقصر جلوه می ده

چون اون مرده ....میل داره نمی فهمه......

اینا از اول درست جلو نرفته که بعدا گردن خود خانم ها رو می گیره 

الان تا موضوع خوردنه می گن نا مادریش یا مادرش مقصره   فردا می گن زنش مقصره

هیچ کس نمی گه بابا این در جایگاه خودش درست و هماهنگ عمل نمی کنه فقط خودشو می بینه فقط خودش باید راحت باشه 

آن شاء الله سرخودت بیاد و زن یه مرد بچه دار بشی.تا دفعه دیگه به کسی حرف بد نزنی

از کینه کلماتت معلوم شد زن بابایی

نفرین میچرخه میاد سمت خودت، اگر خودت زن مرد بچه دار شدی، میاد سمت بچه ات، بی ادب هستی و در شان من نیست هم کلامی باهات

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

پسر بچه😶تو همین سایت دختر شونزده ساله ازدواج میکنه اونوقت پسر شونزده ساله بلد نیس نیمرو بخوره؟بعد اونهایی که میخوان روزه بگیرن نیمرو بخورن؟اون داره تو اون خونواده زندگی میکنه باید فکر بقیه رو هم بکنه نه اینکه ته قابلمه رو نصف شب بیاره بالا که بیچاره دوباره غذا درست کنه ساعت دو صبح

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2738
آخه خانومه هم خودشو خیلی لوس کرده بود  حالا زرشکپلو درست کردی که کردی کباب غاز ک نبوده بعدشم ...

خودت بیخود می‌کنی به پسر من حرف بد میزنی.تو عرضه نداری روزه بگیری چرا بدت بیاد پسر۱۳ساله روزه میگیره

به خدا تخم مرغ نیمرو درست کردن مردن نداشت، زرشک پلو به خدا تو دوساعت درست میشه اون همه ناله و فغان ن ...

خوب خوبه که پسره هم بدونه نیمرو درست کردن یه راه خوبه واسه سیر شدن پسر کوچیکی نیست دبیرستانیه

دیگه مردیه واسه خودش

قدیما تو این سن ازدواج می کردن مسئولیت خانواده گردن می گرفتن

یه میان وعده برداره بخوره کار سختی نیست  مهم اینه که فکرش قد بده به این

از کینه کلماتت معلوم شد زن بابایی نفرین میچرخه میاد سمت خودت، اگر خودت زن مرد بچه دار شدی، میاد سمت ...

من همونیم که اون تاپیک رو زدم.به هیچ کس بی احترامی نکردم.ولی وقتی از دور داری توهین می‌کنی بدون اینکه تو خونه من باشی جوابت میشه همین

به خدا تخم مرغ نیمرو درست کردن مردن نداشت، زرشک پلو به خدا تو دوساعت درست میشه اون همه ناله و فغان ن ...

آدم تا سر خودش نیاد راحت قضاوت میکنه تقصیر اونهایی هست که فکر میکنن پسر شونزده ساله بچه اس بعدا هم زن میگیره که کلفتش باشه 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

اون خانم ميدوونسته كه خوراك اون پسر زياااده و زياد ميخوره

وظيفش بوده بجاي اينكه براي ٣ نفر مثلا سحري درست كنه براي ٥ نفر درست كنه 

اگه با مرد بچه دار ازدواج كرده وظيفشه كه ب پسر شوهرش برسه

در غيراينصورت مينشست توو خونش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شدیدا باهات موافقم 

فرقی نمیکنه پسر خود اون خانومم بود باید با بچه خودخواه برخورد بشه مگه کوره یا اطلاع نداره بقیه اعضا قراره سحر بیدار بشن سحری بخورن 

انقد پسرارو پررو و لوس نکنید 

همینا هستن ک بعدا حق و حقوق خواهر و برادرای دیگه شونو میخورن ما داشتیم تو خونمون 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706