2726

همونایی هستن که پسر بزرگ میکنن که بعدا دختر مردم‌ رو بیچاره میکنه...و فکر میکنن بقیه زنها وظیفه کلفتی پسراشون رو دارن

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا

اینا مرد رو به نفهمی قبول دارن

خوب می دونست غذای سحر روزه دارهاست  بچه هم که نیست بزرگه می تونست بگه گشنمه 

می تونست پنج تا تخم مرغ نیمرو کنه یا بگه برام نیمرو درست کنید

حتما که نباید بره سراغ غذای کسی که فردا قراره روزه باشه

این براش کسی غیر از خودش مهم نبوده و گرنه تو یخچال خوراکی بود بر می داشت می خورد

املت درست می کرد نه اینکه پاشنواسه سحری ببینن بدون اینکه بگه رفته قبلمه رو خالی کرده

کسی نمی گه نخوره درست بخوره به حقوق بقیه هم احترام بگذاره

چی بوده موضوع

تو پربازدید ها هستش 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

خوب گشنش بوده چکار کنه؟دختر پسر نداره که.شاید اصلا نمیدونسته برا سحریه.مردا کی فکر و تحلیل کردن که اینجا دومیش باشه؟والا شوهر من ۳۷سالشه بارها غذای دخترمو خورده بعد اینکه ما خوابیدیم .صبحش دخترم کلی گریه کرده.هزاربارم گفتم به غذای بچه دست نزن گوش نمیده😂

خوب می دونست غذای سحر روزه دارهاست  بچه هم که نیست بزرگه می تونست بگه گشنمه 

می تونست پنج تا تخم مرغ نیمرو کنه یا بگه برام نیمرو درست کنید

حتما که نباید بره سراغ غذای کسی که فردا قراره روزه باشه

این براش کسی غیر از خودش مهم نبوده و گرنه تو یخچال خوراکی بود بر می داشت می خورد

املنت درست می کرد نه اینکه پاشنواسه سحری ببینن بدون اینکه بگه رفته قبلمه رو خالی کرده

کسی نمی گه نخوره درست بخوره به حقوق بقیه هم احترام بگذاره

خوب گشنش بوده چکار کنه؟دختر پسر نداره که.شاید اصلا نمیدونسته برا سحریه.مردا کی فکر و تحلیل کردن که ا ...

این ضعف مسیولیت پذیریه و خودخواهی که خاص پسرهاست انگار ...گشنش بوده بره نیمرو بخوره

2706