2733
2739
عنوان

شما بودین ناراحت میشدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 47 پست
اصلا نخوندی چی گفتم میگم طبقه مارو نشستن منم صدا نزدن برم بشورم با دسمال رفتم تمیز کردم 

چراخوندم خوب نخوندم.حالا ک اینجورشد اصلا ب رو خودت نیار ریلکس باش.

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جلوی دم در خودمون یکم خاک ریخته ک اونا طبقه مارو نشستن

حالا اخرش ب جایی میرسیم ک اصلا تو خاکو جمه کرده بودی

پس اونا چرا ب شوهرت گفتن تقصیر توئه یکمم ک شده خاک ریخته تو راه پله اونا یا ن حرفتو عوض نکن یه اشتباهی کردی برو عذر خواهی کن و یع ده روز دیگ از بالا تا پایینو بشون 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
شما فک کن اونا با شما هیچ نسبتی نداشتن ادب حکم میکنه ک اگه کثیف کاری از طرف شماست شما بری تمیز کنی&n ...

من اصلا یادم نبود ک... 

والا بنایی اون جوری نبود که زیاد بارز نبود خاک ریخته... اونا فقط خاستن منو خراب کنن بگن زنت کثیفه خودشون خونه خودشون شوهرشون تا ظرف میشوره و جارو برقی میکشه اینجا میان هی کار میکنن جلو شوهرمن 

من تا شنیدم صداشونو که شسته بودن رفته بودن طبقه پایین تر

همون روز اول باید میشستی .بالا نوشتی چندروز پیش بنا داشتین مردم که تا اخر ماه نمیشینن شما بیای پله تمبز کنی از نوشته هاتم معلومه نوشتی ماهی یبار تمیز میکنی پس هیچوقت نمیرفتی جلو درخونه اونارو تمیز کنی.

اشتباهت گردن بقیه نندازه

شما همون روز باید میشستی

فکرش بکن مادرشوهرت چندروز پیش بنا داشته در خونتون خاک وکثافت برداشته اما نمیاد تمیز کنه چکار میکنی؟؟از نظر شما خاک بوده وچیز مهمی نیست اما بعضی ها بدشون میاد جلودرورودی کثیف باشه  

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
خونمون اخه کثیف تر بود🙁

بیرون تو دید بقیه هست مهمتره.همسایه ها ک نمیان تو خوته رو بازید کنن راه پله هم یکساعت فوقش دوساعت کار داره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من اصلا یادم نبود ک...  والا بنایی اون جوری نبود که زیاد بارز نبود خاک ریخته... اونا فقط خاستن ...

ببین منم عین شما تو ساختمون چهار طبقم و طبقه اخرم ولی همسایه دارم فامیل شوهر باهم نیست همسایه هامون به گرد و خاک راه پله خیلییی حساسن میگن میاد تو خونه و همیشه داستان دارن شما هرچقدری هم بگید کمه یه دریل ک بزنی تو خونه دیدی کل خوته گرد و خاک میشه، الان میتونستی هموو موقع جای اینکه قایم شی میرفتی تشکر میکردی میگفتی وقت نکردم یا دیدیشون تشکر کن ازشون بالاخره هرجوری حساب کنی کار شما بوده درسته میتونستن کمک کنن ولی اصل کار با شما بوده یه تشکر کاری باهاتون نمیکنه 

من اصلا یادم نبود ک...  والا بنایی اون جوری نبود که زیاد بارز نبود خاک ریخته... اونا فقط خاستن ...

اشتباهت قبول کن.چندروز گذشته گفتن قصد نداری تمیز کنی .دنبال بهونه نباش برو عذر خاهی کن بگو تو خونه خیلی کثیف بود میخاستم بعد ن اینجارو بشورم .دوهفته دیگه بجای تشکر یه کارگربگیر یا خودت همه رو دستمال بکش.قرار نیست گیس وگیس کشی کنی .درست فکر کن

ببین منم عین شما تو ساختمون چهار طبقم و طبقه اخرم ولی همسایه دارم فامیل شوهر باهم نیست همسایه هامون ...

دریل نزدیم که.. ما تو بالکن خراب کاری داشتیم بالکنم شستم بعدش... تو پله از رفت و امد همین کارگرا شاید یکم خاک ریخته بود... نمیدونم والا فک کنم مقصر خودم بودم