2726
عنوان

شما بودین ناراحت میشدین؟؟؟

551 بازدید | 47 پست

من تو یک ساختمون ۴طبقه با مادرشوهرم و مستاجران زندگی میکنم... ما طبقه اخریم بعد چندروز پیش بنایی داشتیم یکم خاک ریخته بود تو پله و خونمونم که حسابی خراب کاری شده بود من فقط روزا وقت میکردم کف زمین و دیوارو تمیز کنم و همش سحری افطاری بپزم از راه پله یادم رفته بود... کلا هم عادت ندارم راه پله تمیز کنم همیشه مامانم کارگر میگرفت... بعد اینجاماهی یکبار طی و دسمال میکشم... حالا داشتم ظرف میشستم و میخاستم افطاری حاضر کنم دیدم خواهر شوهرم سه تایی اومدن تو پله با همه همسایه ها دارن پله میشورن هرکی طبقه خودش و کلی هم غر غر میکردن... شوهرم رفت بیرون تو پله بهش گفتن همش تقصیر توعه تو بنایی داشتیم تنبلی کردی تمیز نکردی بعد شوهرم رفت لوله کشی بیاره منم خیلی ناراحت شدم که چرا صدام نکردن اگ صدا میزدن من ب دو دقیقه میشستم حالا دیدم خیلی ضایع شده پله هامون کثیفه رفتم دسمال برداشتم اروم اروم ک بقیه نفهمن دوبار دسمال کشیدم الان لوله کش بیاد ابروم نره بگه چقد پله هاشون کثیفه🙁شما بودین ناراحت نمیشدین؟؟؟ انگار من غریبه ام

صدام نزدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بدم میاد ازین ادمها حالا یه بار جور کشیدنا فشار اومده بهشون😒😒

خانواده شوهر منم همینن اهمیت نده

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

نه تشکرم میکردم ک تمیزش کردن

بگوخودم میخواستم تمیزکنم شمازحمت افتادی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

چرا ناراحت بشم تازه خوشحال هم میشم حرصشنون رو دراوردم حالا میگفتن بیا زمین رو بشور باید خوشحال میشدم😐

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

صدات هم میکردن میگفتی حالا چی میشد خودشون تمییز میکردن!

ناراحتی نداره

وظیفه شما بوده که بنایی داشتید کارگر میگرفتی کل راه پله ها رو تمییز میکرد

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
2706