2733
2739
عنوان

از کدوم رفتارای شوهرتون متنفرید؟!😶😶(واس خودم ک جالبه😐)

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 201 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلو عطسشو بگیره از درون میپاچه😐

«خوشحال میشم تو این تاپیک کمکم کنی😘» " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -فدوی سَرت، مِی حالو چیطو شده؟ :]         اوشیما دستش را بالا می‌برد و میگوید:《برای من تو این بدن فیزیکی -این ظرف معیوب- مهم ترین کار اینه که امروزم رو برای رسیدن به روز بعد نجات بدم.این کار هم میتونه ساده باشه، هم خیلی سخت. همه ش بستگی به این داره که چطور به این قضیه من نگاه کنی؛بهرحال، حتی اگه همه چیز خوب پیش بره، دستاورد چندان بزرگی محسوب نمیشه.هیچ کس قرار نیست من رو بابت اون تشویق کنه..》*کافکا در کرانه*     *✨INTP *  
2728

سرویس دادن به خواهراش.و مشورت نکردن با من.کلا متنفرم از خیلی کاراش.انگار هنو مجرده.والا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
دست میکنه تو دماغش

😣😣😣😣😣😣

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740

از اجازه دادن ب خانوادش برا فضولی و رقابت تو زندگیمون

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
میتونه ک ارومتر عطسه کنه یا بره تو بالکن 

خخخ

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706