2737
2734

من از هیچیش ب جز عطسه کردنش متنفر نیستم 😐😐😐😐😑😑😑🙄🙄🙄🙄 

هر دفعه ک عطسه میکنه ۱۰ تا پشت سر هم و طوری ک سقف میخواد بیاد پایین اون لحظه خشم و نفرت کل وجودمو میگیره چند بارم باهاش دعوام شده در حد کشت سر عطسه ش🤣

واقعا خودمم نمیدونم چرا اینقدر بدم میاد از این کارش

اونم اصلا رعایت نمیکنه😑

شمام بگید بچه ها؟

ولخرجی بیش از حددددددش

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عطسه رو چه جوری رعایت کنه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

وقتی عصبانیم داد میزنم چرتو پرت میگم میخوای دعوای درست حسابی داشته باشم هیچی نمیگه 😑😑😑😑ینی میترکم ها

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706