2737
2739
عنوان

مهدکودک رفتن بچه تاثیر مثبت روش داره یا بد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 30 پست
خاله من میرفت سر کار بچه هاش همش تو مهد بزرگ شدن هر دوتا شون وحشی هستن ادب و اخلاق هم ندادن حداقل مه ...

خوب خاله شما وقت نداشته حتما میومده خونه هم باید کارای خونه رو میکرده 

البته میخوام تحقیق کنم بعد ثبت نامش گنم

کار خوبی میکنی عزیزم، درستش هم همینه، اما بچه ها از سه سال بعد بیشتر از هر چیزی به یک دوست خوب نیاز دارن که مطمئنا تو خونه پیدا نمیشه، اما اگر یک مهد خوب و باسابقه که در منطقه ی خوبی هم باشه، پیدا شه، عالیه، هم دیگه حوصله اش سر نمیره ، هم چند تا دوست میتونه داشته باشه و هم چیزهای جدید که نیاز هست یاد میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خاله شما وقت نداشته حتما میومده خونه هم باید کارای خونه رو میکرده 

پدرشون بود ازشون نگهداری میکرد همه میگن چون این ها رفتن مهد اخلاقشون اینجوری شده

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2728
علت پرخاشگر شدنشو پیدا کن مهد الان که کروناست سه سال هم کوچیکه یکم بزرگتر شه بهتره تو خونه باهاش ...

من خیلی بش محبت میکنم و اصلا باش دعوا نمیکنم ولی زیاد باش بازی نمیکنم ولی ارتباط با همسناش بنظرم خیلی میتونه تو آرامشش تاثیر بزاره البته درست و اصولی 

والا الان تو مهد یه بچه ی بی تربیت باشه رو همه ی بچه های اونجا اثر میزاره 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2738

مهدکودک قطعا فوایدش بیشتره ک بره

ولی خودتون مواظب دوستاش باشید هرروز ازش بپرسید امروز چی گذشت از دوستاش سوال کنید

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
ای بابا پس من چیکار کنم؟

دخترجاریم فوق العاده اروم و حرف گوش کن بود چندماه رفت مهد وای فقط باید ببینیش یه وحشی به تمام معنا شده یعنی جاش تو هیچ خونه ای نیست هیچکی دیگه حوصله شو نداره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
دخترجاریم فوق العاده اروم و حرف گوش کن بود چندماه رفت مهد وای فقط باید ببینیش یه وحشی به تمام معنا ش ...

من برعکس اینم شنیدم البته اون پسر بوده گفتن قبل مهد غیرقابل کنترل بوده بعدش آروم شده و آقا

من خیلی بش محبت میکنم و اصلا باش دعوا نمیکنم ولی زیاد باش بازی نمیکنم ولی ارتباط با همسناش بنظرم خیل ...

ارتباط با همسال مهمه اما جای والد نمیگیره باهاس روزانه ۶ ساعت باید بازی کنی حتی اگر مهد بره

با هم خوردن مسابقه دادن باهم کارتون دیدن با هم خونه رو جمع و جور کردن با هم رقصیدن و...

من پسرم رو گذاتم خیلی راضی بودم عالی بود از این حالتی که همش به من میچسبید در امد بازی کردن دسته جمعی رو یاد گرفت - تقسیم کردن اسباب بازی و... رو یاد گرفت در کل عالی بود اگه چیز بدی هم یاد گرفت مقطعی بود چون ما تو خونه بهش یاد میدادیم که چه کاری خوبه چه کاری بده  و اون اخلاق از سرش افتاد 

اوایل هم که رفته بود مهد بد عذا شده بود از عدا ها ایراد میگرفت که الان برطرف شده

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2706