2733
2734

پسرم سه سالو هفت ماهشه یه مدته عوض شده پرخاشگر شده و بداخلاق تصمیم گرفتم بزارمش مهد البته اگه پیدا بشه تو این شرایط بنظر شما مفیده یا مضر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به محیط مهدش داره . 

من قبل کرونا پسرمو میذاشتم راضی بودم ولی الان دیگه واقعا میترسم .خیلی هم دوست داره بره و تو خونه کلافه شده ولی ترجیح میدم کلافه شه تا کرونا بگیره

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

خاله من میرفت سر کار بچه هاش همش تو مهد بزرگ شدن هر دوتا شون وحشی هستن ادب و اخلاق هم ندادن حداقل مهد هم میخوای بزاری بزار یه منطقه بالاشهر یه چیزی یاد بگیره

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2738

عزیزم بستگی به مهدش داره. بعضی از مدیران مهدکودک ها بسیار عالی رفتار میکنن و پرسنل خوبی هم دارن. در جمع بودن بزای بچه ها عالیه‌. خیییلی ارتباطاتشون قوی میشه. اعتماد به نفس پیدا میکنن و .... اما خیلی تحقیق کنین که مهد خوبی پیدا کنین که اوضاعتون بدتر از قبل نشه

2706