2737
2739
عنوان

آخر این جاریمو میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 76 پست
وااا چ حساس خدایااا دارن ب کجا میرن این زنیای نی نی سایت بخدا خیلی عجیبین بیچاره اطرافیانتون 

خدایی کار جاریش اشتباهه چه دلیلی داره عکس برادرشوهرو بذاره؟ 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واه شوهرش چیزی بهش نمیگه خودت بهش بگو زشته این کارا چیه

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2738
حالا شوهرم بیاد اگر شماره اینو ذخیره داشته باشه میکشمش

شماره که اخه ادم شماره زن داداششو داشته باشه عجیب نیست‌که اگر نداشته باشی منطقی نیست 

ولی اون که عکس شوهرتو استوری میکرد 

اگر از شوهرت مطمئنی بیخیالش شو 

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
وااا چ حساس خدایااا دارن ب کجا میرن این زنیای نی نی سایت بخدا خیلی عجیبین بیچاره اطرافیانتون 

والا شما خیلی عجیبی 

انشالله همین موقعیت نصیبتون بشه 

فقط دلم میخواد تاپیک بزنی 

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂
بابا شاید منظوری نداره و با هم راحتن نمیدونم ولی در کل خیلی حساسن رو جاری هرکاری کنه یه چیز بزرگ ازش ...

منظوری هم نداشته باشه کار درستی نیست 

اون جاری باید انقدی شعور داشته باشه که بفهمه کارش مسخره و ب دور از عقله

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش