2737
2739
عنوان

آخر این جاریمو میکشم

1355 بازدید | 76 پست

چند باری عکس شوهر منو استوری کرده مخصوصا چند وقت پیش ک با شوهرم قهر بودم منظورم چند ماه پیشه ک ما چند روز قهر بودیم همش جاریم عکس شوهرمو میذاشت 

چون شوهرم شبا خونه باباش میخوابید من تازه زایمان کرده بودم و خونه بابام بودم این جاریم همونجا با پدر شوهرم زندگی میکنن 

خلاصه تموم شد ما هم آشتی کردیم 

تااااا چند روز پیش دوباره عکس شوهرمو کنار شوهرش گذاشته بود منم نوشتم ماشالله چقدر شوهرم خوشتیپه  

اون سریع عکسو برداشت 

من گذاشتم منتها فقط عکس شوهرمو کات کردم 

شمارش تو گوشی شوهرم نیست 

اما امروز دیدم استوری شوهرمو گذاشته استوریش 

شوهرم دقیقا رو استوری اسم خودشو نوشته 

اینم دقیقا همونو با اسم شوهرم استوری کرده 

حالا نمیدونم شوهرم شمارشو جدیدا ذخیره کرده یا این جاریم استوریو از گوشی شوهرش فرستاده

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه عقده ای 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2738

چ غیر عادی چرا عکس برادر شوهرو استوری کنه😶😶😶😶

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

فازش چیه

آخه چرا باید عکس شوهر تورو استوری کنه😐

تو این مورد نمیتونم منطقی و خونسرد باشم اون جاری رو زنده ب گور میکنم

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706