2733
2734
عنوان

ناپدریمو رفتار مادرم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 81 پست

حقوق بابات رو مگه نمیدن بهت؟

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجله ای داشت مامانت

یه سوال پدرت ک زنده بود رابطهش با مامانت خوب نبود؟؟؟ 

بعدم اون آقا حق دخالت تو امورات شما رو نداره بیخود کرده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731
وای مادرت چقدر اذیت می کنه فکر کن پدرت کمتر از ۶ ماه فوت کرده باشه حالا مجبور باشه به ناپدری لبخند ...

موافقم

تنها راهشون اینه که به بهانه دانشگاه چند سال از خونه دور باشن

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

اونروز من و مادرم بیرون بودیم گوشی یادم رفت از تو ماشین بردارم گوشی مامانمم جا گذاشتم ک جواب تلفن آقارو بده .. وقتی برگشتیم دیگه ناپدری جان قهر کرده بود جواب مادرمو نداد. 

بعد مامانم گفت تقصیر دخترم بوده و منو مجبور کرد زنگ بزنم باهاش حرف بزننو بعرش ظهرش من خیلی حالم بد بود دلم گرفته بود گریه میکردم .  

بعد صدانو شنید گفته چشه؟ مامانم گفت ب خاطر اینک گوشی جا گذاشته دعواش کردم بهش حرف زدم داره گریه میکنه اون گفت خب پیش اومده بیخیال مامانم گفت ن حقشه . ینی پیش اون طوری حرف زد انگار ب خاطر اون حاضر ب من حرف بزنه  

میگم مامان ناراحت شدم  از حرفت کوچیک نکن منو 

کاااولی بازی در میاره ک تو خودخواهی من تمومش میکنم تو دنبال بهونه ای رابطمونو خراب کنی

کاربری برا دونفر .

فقط کار مادرت 

آخ من اگه جای عمه هات بودم گیس رو سر مامانت نمیزاشتم 

خدا میدونسته من چه خواهر شوهر فتنه ایی میشدم برای همین داداش بهمون نداده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خدایا شکرت 🙏🏻

از الان رک باش حرفتو بزن، نزار بزنن تو سرت

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2740
وا دایه مهربان تر از مادر شده ؟؟ به اون ربطی نداره اگر الان بری بگی میشه وظیفه ات و همیشه باید ازش ا ...

حالا اگه از  بچگی بزرگش کرده بود میگیم حق  پدری داره😐

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
حالا اگه از  بچگی بزرگش کرده بود میگیم حق  پدری داره😐

دقیقا

تویی که با من بحث ات میشه سریع میری سراغ اسم کاربریم و تاپیک های قبلیم و از اونا بر علیه من استفاده میکنی ، باید بگم خیلی بدبختی 😂😂 وقتی تو بحث کم میاری از نام کاربری من استفاده نکن چون در واقع من این نام کاربریم رو گذاشتم که فضولام و 💩خورام رو شناسایی کنم و با اینکارت تو به این لیست اضافه میشی 🥰😵🤮در ضمن من اینجا خودمم بر خلاف خیلی کاربرای دیگه که ادای خوبی و فاز روشنفکری  رو درمیارن من هررر عقیده ای دارم بیان میکنم میخواد نژاد پرستی باشه یا میخواد تابو شکنی باشه. و اینکه خواهشا زیر ۲۰ سال با من حرف نزنن از نظر من جوجه های نابالغی هستن که به علت عدم نظارت صحیح بزرگتراشون اومدن تو همچین سایتی . من حوصله مهدکودک ندارم اگر ناخواسته تو تاپیکت شرکت کردم یا ریپلایت زدم و زیر ۲۰ سال بودی بدون که من سن ات رو نمیدونستم اگر میدونستم قطعا باهات صحبتی نداشتم  . باااااااییییی (با لحن شیما کاتوزیان)                                                                  i am SALITEH   ,  ok baby  
اونروز من و مادرم بیرون بودیم گوشی یادم رفت از تو ماشین بردارم گوشی مامانمم جا گذاشتم ک جواب تلفن آق ...

مامانت چه بده رفتارش عااشق مرده مرد ذلیل واقعا که

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

وای رفتار مامانت خیلی عجیبه ادم جدا میشه تایه سال باید صبرکنه تا روحیش درست بشه این بعد ۶ ماه رفته این به کنا چرا داره شخصیت شمارو خورد میکنه جلو اون داره شما روبزور میبره زیر پرچم شوهرش یعنی میخواد بهش قدرت بده اختیارتو بده دست اون خودشو شیرین کنه

2706