2737
2739
عنوان

ناپدریمو رفتار مادرم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بابام فوت شده فکرشم عذابه

خیلی سخته. 

حتی اون خانوم جوان و بدون بچه هم تا قبل از سال اون مرحوم ازدواج نمیکنه که ایشون به دختر بزرگ هم داشتند این کارو کردن 

طفلی اسی 

خدایا شکرت 🙏🏻
2742
میدن ولی با گریه و داد وب یداد نمیزاره مستقل شم میگم دلش نشکنه

کامل حقوق رو بدن به خودت خوبه دیگه.چرا با گریه بدن؟حق اون مرده نیست یه قرونش.

با یکی که از این کارا سررشته داره مشورت کن.بببین نمیتونی کلا بگیریش.حقوق برا خودت باشه پس انداز کن .درستم بخون دانشگاه ی شهر دیگه برو

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

آدم بعضی مامانارو میبینه ..میفهمه چقدر به مادر خودش بدهکاره... چقدر من به مادرم غم و غصه دادم..الهی بمیرم براش

خدا به دادت برسه چقدر مادرت خودخواه و بی رحمه..

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
خیلی سخته.  حتی اون خانوم جوان و بدون بچه هم تا قبل از سال اون مرحوم ازدواج نمیکنه که ایشون به ...

خیلی  بابا خیلی

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738

من که میگم  اقدام کن ارثو  بگیر نزار یه نرخر  بیار تو خونه بابات زندگی کنه به توام بخنده

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
بزن پرتش کن مرتیکه را از خونه بیرون بره خونه بگیره با مادرت زندگی کنن تو هم بمون تپ خونه خودتون چ ...

میگم دلش نشکنه وگرنه خونه هم واس خودشون من میرم ی جای دیگه . خیلی داد و گیره و بیداد میکنه

کاربری برا دونفر .
میدن ولی با گریه و داد وب یداد نمیزاره مستقل شم میگم دلش نشکنه

ارثیه پدری داری؟ 

مادرت ک خیلی زود ازدواج کرده اما خب عیب نداره بزار زندگیش کنه اما شما برا خودت برو دانشگاه یه‌ شهر دیگه 

مواظب ارث و میراثنم باش.. 

نگفتی رابطه پدر و مادرتون خوب بودن یانه؟ 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
ن بعد فوتش ی خونه خریدن 

ارثتو گرفتی؟

2706