2737
2734
عنوان

فوری ی ی ی ی ی ی ی🤧

300 بازدید | 13 پست

خانما کسی هست که سوالای درسای دبیرستان رو بلد باشه کمک 😚

پایه ۱۲هم 

یه موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده میشه برای حل شدنش یه صلوات بفرستی🙃🙌🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چه رشته ای هستی؟

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
🤩عههه مرسی عزیزم چقدر میگیره؟پولیه دبگه؟ شما خودت پرسیدی؟

اره پولی بود ولی قیمتش  بستگی به درسش داره اا ۸۰ درصدم درصد جواب داده بود😂

با ۷هزارتومان عکسای سادتونو ؛آتلیه ای میکنم💌.پیج اینستاگرام(نمونه کار): online_atelie_mahtab  🌸                
ریاضی 

شرمنده من تجربی بلدم ولی شاید بتونم تو شیمی کمکت کنم عمومی هاهم اگه مشکل داشتی بپرس  

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
شرمنده من تجربی بلدم ولی شاید بتونم تو شیمی کمکت کنم عمومی هاهم اگه مشکل داشتی بپرس  

مرسی گلم باشه حتما🥰🥰

یه موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده میشه برای حل شدنش یه صلوات بفرستی🙃🙌🏻
مرسی گلم باشه حتما🥰🥰

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکت کنم😘⚘