2733
2734
عنوان

فوری ی ی ی ی ی ی ی🤧

300 بازدید | 13 پست

خانما کسی هست که سوالای درسای دبیرستان رو بلد باشه کمک 😚

پایه ۱۲هم 

یه موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده میشه برای حل شدنش یه صلوات بفرستی🙃🙌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه رشته ای هستی؟

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
🤩عههه مرسی عزیزم چقدر میگیره؟پولیه دبگه؟ شما خودت پرسیدی؟

اره پولی بود ولی قیمتش  بستگی به درسش داره اا ۸۰ درصدم درصد جواب داده بود😂

با ۷هزارتومان عکسای سادتونو ؛آتلیه ای میکنم💌.پیج اینستاگرام(نمونه کار): online_atelie_mahtab  🌸                
ریاضی 

شرمنده من تجربی بلدم ولی شاید بتونم تو شیمی کمکت کنم عمومی هاهم اگه مشکل داشتی بپرس  

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
شرمنده من تجربی بلدم ولی شاید بتونم تو شیمی کمکت کنم عمومی هاهم اگه مشکل داشتی بپرس  

مرسی گلم باشه حتما🥰🥰

یه موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده میشه برای حل شدنش یه صلوات بفرستی🙃🙌🏻
مرسی گلم باشه حتما🥰🥰

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکت کنم😘⚘