2737
2739
عنوان

سیسمونی دخترم پسرونست؟"عکس"📷

2559 بازدید | 79 پست

خانوما من الان دخترم نزدبک دوماهشه من و همسر چون خیلی ذوق داشتیم و منتظر بودیم یک ماه و نیم رفتیم سیمونی گرفتیم و سفارش تخت و کمد دادیم البته سونو گفته بود ضربان قلبش مثل پسره ماهم اسپرت گرفتیم مایل به پسر😟الان میگن سیسمونیش پسرونست دخترمم به دنیا اومده به نظرتون عوض کنم وسایلاشو ؟

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

کو

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دوماهه به دنیا اومده

یا دوماهه بارداری؟؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

برای چی عوض کنی

کلیشه های جنسیتی

دخترونه پسرونه نداره

البته خودم این حرفو قبول ندارم ولی عوض هم نمیکردم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706