2737
2734
عنوان

خانوما دارم بیچاره میشم خاهرام بیاین بگین چرا اینجوری شده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد با گوشی ور نمی ره؟ به موقع میاد و میره؟

نه  مثه قبل یه ساعت بعد افطار اینستا می‌چرخه گوشیشم بیشتر وقتا تو خونه جا میزاره رمز هم نداره

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2731
شاید تو خانواده خودش مشکلی پیدا کرده

نه با مادر شوهرم اینا طبقه پاینه اونام مشکلی ندارن همه چیشون اکیه😞

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
تازگیا کادویی چیز تزئینی چیزی از کسی هدیه نگرفتی بیاری بذاری خونه؟؟

نه ولی جدیدا مادر شوهرم که سایمو با تیر میزد باهام مهربون شده شوهرم که عاشقم بود اینجور شده😞

2738

سه شب پشت سره هم سوره دخان بخون جواب میده البته قبل از خواب یعنی باعث میشه اگر کسی طلسم و یا جادو کرده باشه تو فقط بفهمی که طلسمت کردن یا نه و یا حتا جای طلسم رو هم توی خواب میبینی

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
یه مدت ولش کن ازش فاصله بگیر پاپیچش نشو پیگیرش نباش و برا خودت بی خیال زندگی کن عین خیالتم نباشه حدا ...

قلبم پاره میشه ده روز ما قبل این چند روز پنج دیقه بعد بحثو دعواهامون آشتی میکردیم اونم طاقت نمیاورد

یه مدت ولش کن ازش فاصله بگیر پاپیچش نشو پیگیرش نباش و برا خودت بی خیال زندگی کن عین خیالتم نباشه حدا ...

اره بنظر منم وقتی میبینی چیزی نمیگه تو هم دیگه ازش نپرس ...زیاد باهاش حرف نزن که بحث تون بشه ...صب کن ببینم خودش میاد بگه چشه یانه

سه شب پشت سره هم سوره دخان بخون جواب میده البته قبل از خواب یعنی باعث میشه اگر کسی طلسم و یا جادو کر ...

مرسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

قلبم پاره میشه ده روز ما قبل این چند روز پنج دیقه بعد بحثو دعواهامون آشتی میکردیم اونم طاقت نمیاورد

نمیگم که قهر کن میگم نادیدش بگیر خودش سرحرفو باهات باز میکنه بهش فرصت بده یادش بیاد که دوستت داره

نه ولی جدیدا مادر شوهرم که سایمو با تیر میزد باهام مهربون شده شوهرم که عاشقم بود اینجور شده😞

ببین یه موقع ازین آدما نیستن که پشت سرت حرفی بزنن؟شاید چیزی گفتن پشت سرت دلشو سنگین کردن

اره بنظر منم وقتی میبینی چیزی نمیگه تو هم دیگه ازش نپرس ...زیاد باهاش حرف نزن که بحث تون بشه ...صب ک ...

میدونی بعد باهاش حرف نمی‌زنیم باهم بدیم 

یه هو میپره بغلم میگه حرف بزن حرف بزن میخام صداتو بشنوم دلم واست تنگ شده دوست دارم بعد چن ساعت بعدش دنبال بهونه میگرده دعوا کنه بعد دوباره سرد میشه خیلی عجیب شده تو این چن سال هیچوقت اینجور کارا نمیکرد همیشه یه مدل بود خوب وآروم

2706